lekarz Miron Termanowski

nie wiem moze to i specjalista jest ale ja uwazam ze jak juz sie wybiera zawod lekarza to sie podchodzi do kazdego pacjeta tak samo a nie wybiorczo, spartolił prosty zabieg ktory trzeba bylo dwukrotnie poprawic w tej chwili mam troche metalu w kolanie ale co tam lekarzowi sie nie chhcialo robic prostego zabiegu po operacji w ogole nie przyszedl nie wytkumaczyl co i jak no poprostu zenada

Witam Błem z wizytą u Pama Termanowskiego z bólek kolam po wysiłku. Pierwsze co kazał ni zrobic to zdięcie RTG, a nie jak reszta zapisywanie leków, maści itp. Na zdięciu wykrył podejrzenia jałowej martwicy kłykcia przyśrodkowego obu kości udowych- choroba cięzka do diagnozy (poczytajcie fora internetowe jak diagnozowano u innych pacjetów). Nie tracił czasu: skiertowanie do szpitala, rezonans magnetyczny i teraz czekam na termin operacje (czas od wizyty pierwszej wizyty 1 miesiąca)

Witam

BARDZO DOBRY LEKARZ JEST BARDZO MIŁY I SYMPATYCZNY WSZYSTKO T ŁUMACZY DOKŁADNIE GORACO POLECAM PANA DOKTORA

jeden z najgorszych ortopedów jakich spotkałam

jeden z najgorszych ortopedów jakich spotkałam

Najgorszy ortopeda jakiego spotkałam, spieprzył najprostszy zabieg jaki mógł być. Nie polecam nikomu tego lekarza i radzę omijać go szerokim łukiem.

Po zwichnięciu rzepki pan Termanowski stwierdził, że on nic tu nie widzi i kazał włożyć nogę w gips, co się później okazało w kolanie była woda, krwiak i zerwane troczki, przez innego lekarza w trybie natychmiastowym zostałam skierowana do szpitala. Nie polecam.

lekarz jest bardzo w porzadku polecam mi na przykład pomogl i wszystko wytłumaczyl

super fachowiec polecam goraco tego doktora.Jeszcze raz bardzo goraco dziekuje Panie Doktorze.Ewa

schrzanił bardzo prosty zabieg skorygowania rzepki, paprze mi się to już pół roku a co do czego przyszło jest potrzebna ponowna operacja o wiele poważniejsza ponieważ kolano sie wielokrotnie skręciło a po tym zabiegu nie powinno. dziękuje panu doktorowi :\

polecam,dokładnie po ludzku wytłumaczył o co chodzi,poswieca duzo czasu i odpowiada na pytania bardzo dokładnie,dobry ciepły człowiek.