dr n. med. Mirosław Dudziak

3,1
3,4
3,6
3,1

Witam, Pan dr Dudziak to wspaniały fachowiec i człowiek. Opiekunczy i bardzo miły. Po pierwszej operacji w szpitalu PCK - wynik histopatologiczny był zły - okazało sie ze mam nowotwor złośliwy. Pan dr Dudziak spokojnie wytłumaczył mi wszystko i zaproponował dwa sposoby leczenia(mniej i bardziej radykalny). Moglam spokojnie wybrac. Poddałam sie nastepnej operacji, ktora przeprowadzal Pan dr Dudziak i wygralam. Okazalo sie, ze w wezlach chlonnych nic nie ma. Dziekuje Panie doktorze!!! Agnieszka Cybulska

Witam,

wykryto u mnie raka macicy . Po konsultacji z dr i dokładnym wytłumaczeniu ,co mam i co należałoby zrobić p.dr ostateczną decyzję zostawia pacjentowi.Ponieważ sytuacja mojego zdrowia była poważna ,więc zdałam się na jego wiedzę i fachowość .Dzisiaj jeszcze żyję ,mam się dobrze i dziękuję za każdy dzień dany mi od Boga.Jak leżałam w szpitalu na oddziale gon-onk w Gdyni ,gdzie P dr jest ordynatorem to mimo,że sam oddział przypomina komunę (był przed remontem) to takiej opieki ze strony personelu medycznego nie ma nigdzie (nawet w Swismedzie).Wszyscy na tym odzdziale mają wielkie serca ,za co im z całego mojego serca dziękuję .Polecam ,Polecam jeszcze raz Polecam i dziękuję za takich ludzi .Ewa M

Miałam okazję jakiś czas temu być pacjentką dr. Dudziaka w gabinecie przy ul. Wajdeloty. Na miejscu okazało się, że gabinet to obskurna piwniczna izba bez wygód a co gorsze bez podstawowego sprzętu do diagnostyki – wymóg szczególnie w gabinetach prywatnych, gdzie zaopatrzone przez lekarza w przeróżne zlecenia wykonujemy je „gdzieś na mieście”, tracąc czas i ponosząc dodatkowe koszty. Zdezelowany fotel ( później spostrzegłam , że brak było na nim podkładu z ligniny), parawan i krzesło – oto cały luksus, niewiele , biorąc pod uwagę, że za wizytę zapłaciłam 100 zł. ...

Co się tyczy lekarza , no cóż „jaki kram taki pan” – wyniosły, oschły, potraktował mnie rutynowo i lekceważąco ( podczas wizyty miał włączoną komórkę , odebrał telefon i nie był to bynajmniej telefon od pacjentki ). Na moje pytania odpowiadał zdawkowo, a na jedno z nich zareagował grubiańskim gestem pukając się w czoło – ot taka szczególna forma komunikacji i dosadnego wskazania gdzie leży mój problem.
Widząc moją dezaprobatę dla tzw. całokształtu, prawdziwe clou doktor zostawił na koniec wizyty, proponując następną na dyżurze u siebie w szpitalu. Wspaniałomyślność godna odnotowania, bo o ile się orientuję szpital w Gdyni jest państwowy a wizyta... ? Już nie sprawdzałam.

U dr Dudziaka leczę się już wiele lat, właściwie mogę powiedzieć, że uratował mi życie. To bardzo kompetentny lekarz i wspaniały człowiek. Niestety, zbyt zajęty żeby mógł każdemu poświęcić dużo czasu, ale tak jest z dobrymi lekarzami... Rzeczywiście ma specyficzne poczucie humoru, które mi akurat odpowiada. To zresztą mało istotne zarzuty jeżeli nie chodzi się do lekarza w celach towarzyskich. Osobiście gorąco polecam.

Lekarza nie polecam, działa w Izbie Lekarskiej w Komisji Etyki a bez skrupułów przyjmował kasę za wizytę na dyżurze w szpitalu !, nonszalancki, nie szanuje czasu pacjentki - nie wiem czy był to zwykły zbieg okoliczności czy pech ale wizyty, choć wcześniej umówione, przebiegały niemal zawsze identycznie, długim oczekiwaniem przed pokojem lekarza, który w tym samym czasie podejmował znajomych i gości towarzysko, a nawet zdarzyło się, że w ogóle mnie nie przyjął, proponując……kolejny dyżur?! Przybycie do Gdyni to w moim przypadku pokonanie ok. 70 km. ale ten fakt akurat niewiele interesował doktora, nie mówiąc już o lekceważeniu mojego stanu zdrowia, bylejakością i pośpiechem. Na innych forach internetowych pacjentki zachwycają się poczuciem humoru lekarza - nie doświadczyłam, choć biorąc pod uwagę to wszystko co wyżej napisałam – rzeczywiście żartowniś.
Na jakiś czas pan doktor zrezygnował z dyżurów (?!), a ja bez żalu z doktora.

"wykryto u mnie raka macicy . Po konsultacji z dr i dokładnym wytłumaczeniu ,co mam i co należałoby zrobić p.dr ostateczną decyzję zostawia pacjentowi..." Dość kontrowersyjne podejście do problemu zagrożenia życia i bardzo wygodne, ale czy etyczne? Ale do rzeczy. Proponuję mniej egzaltacji,Pani Ewo M. Znam szczególny przypadek, gdzie zawiodła nie tylko wiedza medyczna Pana doktora ,ale również intuicja tegoż specjalisty, a sprawa powinna znaleźć finał w Sądzie Lekarskim - mam nadzieję,że tak się stanie. Tym bardziej więc szczerze gratuluję, że Pani się udało. Na koniec - warunki sanitarno-higieniczne w ...

Na koniec - warunki sanitarno-higieniczne w redłowski szpitalu niewiele różnią się od tych w prywatnym gabinecie doktora przy ul. Wajdeloty. Widać Pan doktor lubi pracę w ekstremalnych warunkach, a może się czepiam.

W moim przypadku chodzi o torbiele na jajnikach. zgłosiłam się z diagnozą dużej zmiany - pan doktor potwierdził, orzekł konieczność wykonania operacji i kazał zgłosić się na badanie usg po miesiączce, kiedy obraz będzie najbardziej wiarygodny. Zgłosiłam się po upływie kilku tygodni, kolejne badanie ale bez usg!! i kolejna informacja o konieczności wykonania operacji... od tej pory odbyłam już cztery wizyty, każda prywatnie i za tę samę kwotę... I... nadal nie wiem co dalej, a czas płynie, płynie. Jestem rozgoryczona, bo podobno czas w takich sprawach może mieć duże znaczenie, a nie zauważyłam, żeby lekarz przejął się nadmiernie moim stanem zdrowia. Zdecydowanie nie polecam!

Poddalam się u pana doktora operacji w październiku, wykonał ją wspaniale wytłumaczył dokaldnie.Byłamam wystraszona a wyszlam z usmiechem lekarz godny polecenia.

Serdecznie dziękuję i polecam bardzo p.ordynatora!!!Wspaniały człowiek i bardzo kompetentny lekarz-ginekolog.

Wykonał operację być może fachowo ale pacjentka będąc na oddziale nie wie co ma wykonywane i dlaczego. Nikt nie informuję co dostaje za leki, co wykonano itp. nie ma też wielu spraw w wypisie ze szpitala. Brakuje tej informacji zwłaszcza po podpisaniu zgody na leczenie. W tym miejscu kończy się informacja pacjentki. Nie ma kogo zapytać się co tez jest robione. Na oddziale pracują miłe położne ale niestety nie wszystkie :(