dr Mirosław Kostka

1,7
1,3

Lekarz, o ile można tak nazwać osobę która leczy tylko przez telefon. Skierowanie na test Covida , syropek i następny

Beznadziejny lekarz. Traktuje pacjentów przedmiotowo. Patrzy tylko na zegarek, żeby przypadkiem 5 minut dłużej nie przyjmował. Nikomu nie polecam. Zamiast badać, woli przepisać syropek i tyle. Ignorant.

Nie miły, nie daje skierowań na wyniki. Wszyscy wypisaliśmy się od niego. Mój tato, który ma ponad 70 lat i pali tyle lat papierosy chciał skierowanie na prześwietlenie płuc , usłyszał przecież ja pana na to nie leczę. Prześwietlenie zrobił prywatnie .LEKARZ DOBRY NA KATAR OD PRZEPISYWANIA SYROPKÓW, NIE POLECAM.