Internista Głogów

Morcinka 65
67-200 Głogów

Bardzo fajny. Rzetelny, sumienny, odpowiada na pytania. Miły i z poczuciem humoru :) Z pewnością jeszcze tam zawitam w razie problemów zdrowotnych .
Opinia dodana przez: Anna

Morcinka 65
67-200 Głogów

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Jestem jej pacjentem od kilu ładnych lat i jestem zadowolony.Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: anonim

Henryka V Żelaznego 26
67-200 Głogów

Bardzo kompetentny i fachowy lekarz. Pozdrawiam

Sienkiewicza 2H/2
67-200 Głogów

Kompetentny, konkretny, wykwalifikowany lekarz z dużym doświadczeniem, empatyczny i uprzejmy. Wielu lekarzy mogłoby się uczyć podejścia do pacjenta od tej Pani Doktor.
Opinia dodana przez: A.

Makowska & Kucharski DENT
Sportowa 1b
67-200 Głogów

Fantastyczna lekarka,godna polecenia!Stawia trafne diagnozy,bez problemów wysyła na badania jak trzeba lub daje skierowania do specjalistów.Do tego uprzejma,zażartuje z chorym ,a przede wszystkim zawsze pomoże!!!
Opinia dodana przez: Anna

Daszyńskiego 17
67-200 Głogów

Niestety pani Dr.nie ma zwyczaju pracować we wczesnych godzinach porannych, i pomimo pełnionego dyżuru ,odsyła do lekarza rodzinnego nawet jeśli chodzi o stwierdzenie zgonu.Godna pożałowania postawa nie wspominając o etyce lekarskiej.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Przychodnia Lekarska "KONSYLIUM"
Gwiaździsta 5a
67-200 Głogów

Trafiłam na pomoc wieczorową gdy akurat p. Urbański miał dyżur. pierwsze wrażenie niezbyt dobre - jednak bardzo mylne. Ma specyficzny sposób bycia i mylącą powierzchowność, jednak po chwili rozmowy byłam pozytywnie zaskoczona. Nie zostawił żadnego pytania bez odpowiedzi, cierpliwie tłumaczył mi wszystko o co pytałam, mimo że miał pełną poczekalnię pacjentów, nie zbył mnie. Okazał się naprawdę miły (na swój sposób ;)). Ponadto bardzo inteligentny, z ogromną wiedzą i zdrowym ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

67-200 Głogów

Nie miły, nie daje skierowań na wyniki. Wszyscy wypisaliśmy się od niego. Mój tato, który ma ponad 70 lat i pali tyle lat papierosy chciał skierowanie na prześwietlenie płuc , usłyszał przecież ja pana na to nie leczę. Prześwietlenie zrobił prywatnie .LEKARZ DOBRY NA KATAR OD PRZEPISYWANIA SYROPKÓW, NIE POLECAM.

Wojska Polskiego 15 B/4
67-200 Głogów

Gdy byłam w depresji powiedziałam o swoim problemie pani doktor ta zamiast mi doradzić to zaczęła się wymądrzać :a dlaczego pani nie zrobi tego,tamtego...itp nie mówiła tego serdecznie,tylko opierdzieliła, dołując jeszcze bardziej. Powinna być bardziej empatyczna i chodź troszkę próbować wczuć się w osobę chorego, który ma takie problemy z życiu ze dodatkowe nerwy nie są mu potrzebne. Zauważyłam także że nie liczy się dla niej człowiek,ponieważ nie chciała przyjąć ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ORTOMED" s.c.
Stanisławowska 24

Interniści w Głogowie