lekarz Beata Jaworska

Internista, Psychiatra

2,7

Dobrze jest znaleźć dobrą psychiatrę w Głogowie. Słyszałam wiele pochwał już przed wizytą, a teraz polecam dalej.

Gdy byłam w depresji powiedziałam o swoim problemie pani doktor ta zamiast mi doradzić to zaczęła się wymądrzać :a dlaczego pani nie zrobi tego,tamtego...itp nie mówiła tego serdecznie,tylko opierdzieliła, dołując jeszcze bardziej. Powinna być bardziej empatyczna i chodź troszkę próbować wczuć się w osobę chorego, który ma takie problemy z życiu ze dodatkowe nerwy nie są mu potrzebne. Zauważyłam także że nie liczy się dla niej człowiek,ponieważ nie chciała przyjąć pani która widać było ,że bardzo tego potrzebowała a nie miała pieniędzy. Nie polecam.

Jak nie lubi pacjenta każe płacić za wizytę prywatną podczas gdy inni pacjenci są przyjmowani normalnie. Nie miła, wywyższająca się i mimo, że wie iż potrzebujesz na epilepsje leków natychmiast każe płacić bo "od rana nie ma miejsc". Tymczasem przyjmuje innych pacjentów od tak. Ale niektórzy muszą płacić. Pieniążki się liczą dla tej Pani. Wyszedłem z gabinetu i 40 minut później bez leków dostałem ataku padaczki na mieście. Dziękuję materialistce.