dr Mirosław Krzysztofik

2,5
2,7
2,6

Jako ordynator oddziału w końskich to powinien troszeczke się zastanowic co mówi pacjentom bo niejedną osobe może obrazic. Dla niego liczy się tylko kaska a zo poród żeby był to sobie trzeba zapłacic . Zastanawiam się nad jedną rzeczą gdzie dyrektor szpitala przeciesz przez taką osobe traci się pacjentki i renome oddziału .

Polecam tego lekarza.Na początku ciąży chodziłam do innego lekarza oczywiście prywatnie i nie potrafił mi pomóc choc miałam skurcze w 6 miesiącu i rozwarcie. Gdy trafiłam do dr Krzysztofika odrazu się mną zajął leżałam w szpitalu dwa tygodnie. Opiekował się mną przez dalszy okres ciąży. Był przy porodzie. Zawdzięczam mu bardzo dużo i nawet poleciiłam go kilku kolezankom. POLECAM

Nie polecam nikomu i w żadnej sytuacji tego lekarza dla niego licza sie tylko pieniadze!

Łapówkarz, prymityw, nie dba o pacjenta ważna jest tylko opłata za wizyte

Łapówkarz, prymityw, nie dba o pacjenta ważna jest tylko opłata za wizyte

JA TEŻ GO NIE POLECAM !!! MIAŁ WIELKIE PRETENSJE CO DAŁ ODCZUĆ ZA TO ŻE CHODZIŁAM PRYWATNIE DO INNEGO LEKARZA A NIE DO ŻADNEGO Z TYCH CO SĄ W SZPITALU. TRAKTOWALI MNIE TAK JAKBY MNIE TAM NIE BYŁO DO CZASU PRYWATNEJ ROZMOWY W GABINECIE DOKTORA KRZYSZTOFIKA. PO NIEJ OBIECAŁ ŻE BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE, ŻEBY SIĘ NIE MARTWIĆ. DO CZASU PORODU, A LEŻAŁAM TYDZIEŃ W SZPITALU PRZYCHODZIŁ I PYTA NIE POWIEM. W DNIU PORODU NATOMIAST OLAŁ MNIE TOTALNIE. PRZYSZEDŁ PRZEKŁUĆ TYLKO PĘCHERZ PŁODOWY I WOGÓLE SIĘ NIE POJAWIŁ CHOĆ OBIECYWAŁ ŻE JAK TYLKO PORÓD NASTĄPI TO PRZYJDZIE. SKURCZE BYŁY TAK SILNE ŻE ZACZĘŁAM RODZIĆ. OKAZAŁO SIĘ ŻE MOJE DZIECKO MA OWINIĘTĄ RĄCZKĘ I SZYJĘ PĘPOWINĄ. DZWONILI PO NIEGO A ON NIE PRZYSZEDŁ. SŁYSZAŁAM NAWET LEKKIE PRZERAŻENIE W GŁOSIE POŁOŻNEJ. BIEGIEM WZYWALI INNEGO LEKARZA. BYŁ NIM DOKTOR MAKOWSKI JAK DOBRZE PAMIĘTAM. OD RAZU PODJĄŁ INICJATYWĘ WYPCHNIĘCIA MI DZIECKA BO JUŻ ZACZĘŁO MU SPADAĆ TĘTNO. TO DZIĘKI NIEMU MÓJ SYNEK SZCZĘŚLIWIE PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT A JA PRZEŻYŁAM TEN PORÓD!!!

polecam konkretny,nie straszy,moze za czest proponuje leczenie w szpitalu

polecam konkretny,nie straszy,moze za czest proponuje leczenie w szpitalu

Super lekarz prowadził moje 2 ciąże jestem bardzo zadowolona, zainteresowany pacjentką i dzieckiem. Naprawdę polecam tego lekarza.

Naprawdę polecam tego lekarza.

Pan Krzysztofik prowadził moją ciążę. Nie jestem zadowolona. Uważam że potraktował mnie rutynowo. Po prostu kolejna pacjentka która jest w ciąży. Nie polecam.

Beznadziejny jako lekarz i jako człowiek.W wieku 27 lat usunięto mi narządy rodne , żeby ratować życie Tak Doktorek mi leczył torbiele.

Jest naprawde lekarzem z powołania.Godny zaufania

Jest naprawde lekarzem z powołania.Godny zaufania