dr n. med. Mirosław Kulej

Ortopeda

Lekarz jak to w Polsce. Spóźniony do pracy, przez co kolejka i godzina obsuwy. Sympatyczny, rzeczowy, sprawia wrażenie kompetentnego. W moim wypadku diagnozy postawić jednak nie potrafił, mimo niewąskiej diagnostyki, na którą nie szczędził trzeba przyznać skierowań. Wg mnie specjalizuje się w wąskim zakresie i w nim może faktycznie jest rewelacyjny, ale jak choroba nie jest tak oczywista to lepiej skorzystać z konsultacji u innych o świeżym, szerszym podejściu. Nie napiszę, że dr jest rutyniarzem, bo byłoby to niesprawiedliwe, po prostu mnie nie pomógł, a diagnoza nie była szczególnie karkołomna, jak się wkrótce okazało. Wg mnie jest dobrym operatorem i średnim diagnostą.

Jestem po zabiegu artroskopi kolana prawego i dochodze do zdrowia. Jestem bardzo zadowolona z opieki dr.Kuleja bo gdyby nie on to niewiem jak długo jeszcze bym sie leczyła.Dotychczasowi "specjaliści" twierdzili że nic mi niejest a kolano boli bez powodu a pozabiegu okazało sie że to niebyło takie nic.Miałam uszkodzoną łękotke,kość piszczelową, chrząstke i rozciągnięte wiązadła krzyżowe wienc niebyło to takie nic.Dzięki dr.Kulejowie wiem że wruce kiedyś do sprawności i przedewszystkim wiem jak leczyć kolano.Pozdrawiam pana dokotora za wszystko dziękuje i wszystkim go polecam.

Gdyby było więcej takich lekarzy, świat byłby piękny. Luksusem w dzisiejszych czasach jest wizyta u lekarza, który rozmawia z pacjentem, słucha, skupia się na problemie i stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Po wizycie u Pana Mirosława już nigdy nie można czuć się usatysfakcjonowanym kolejnymi wizytami u innych Specjalistów. NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO SPOTKALIŚMY NA NASZEJ DRODZE. Pełna kompetencja ,profesjonalizm i pasja do wykonywanego zawodu. A&P

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO SPOTKALIŚMY NA NASZEJ DRODZE.
Pełna kompetencja ,profesjonalizm i pasja do wykonywanego zawodu.
A&P

Zyczliwy,wysokiej kultury człowiek ,dobry specjalista,lubi swój zawód i co istotne lubi też ludzi,a to wiedzie do sukcesów,których życzę z całego serca- Krystyna Stefańska z podziękowaniem i poleceniem innym.

Rewelacyjny. Inni mogliby z niego brać przykład. Takich lekarzy jest jak na lekarstwo. No ale na szczęście są :)

Obr więcej było takich lekarzy jak dr.Mirosław Kulej.

Obr więcej było takich lekarzy jak dr.Mirosław Kulej.

Mając porównanie z innymi specjalistami uważam że nie należy do grupy przeciętnych fachowców. Miły, uważnie słucha co mówi pacjent, nie traktuje pacjenta jak ciemnej masy. W moim przypadku diagnoza była trafna już przy pierwszej wizycie. Jestem już po oprecji którą wykonał bardzo dobrze. Wracam do zdrowia za co dziekuję Panu Doktorowi. Jak na publiczną służbę zdrowia jestem mile zaskoczony. Polecam.

Świetny ortopeda, operował mnie dwa razy; słucha uważnie, wszystko tłumaczy, troskliwy, życzliwy i bardzo sympatyczny.

Bez zachwytu, ale ujdzie. 5 minut rozmowy, recepta - do kosza, ze względu na skutki uboczne leku - gdyby wywiad był zebrany szczegółowo, zapewne dr nie przepisałby mi go. Człowiek sympatyczny