lekarz Mirosław Opuchlik

Podczas ciąży miałam poważne komplikacje zdrowotne. Specjalista ten stwierdził że konieczna jest hospitalizacja. W szpitalu zrobiono mi niezbędne badania i dawno odpowiednie leki. Urodziłam córeczkę. Jestem szczęśliwą mamą.

Dr Mirosław Opuchlik posiada umiejętność kompleksowego podejścia do pacjentki. Zalecenia jego są bardzo przydatne.

Wdzięczna jestem dr Mirosławowi Opuchlikowi za odpowiednio wykonywane zabiegi. Dzięki nim urodziłam zdrowego synka.

Godnym polecenie jest Mirosław Opuchlik. Specjalista ten przepisuje skuteczne leki. Zadowolona jestem ze stosownych przez niego sposobów leczenia.

Mirosław Opuchlik jest dobrym specjalistą. Mam zaufanie do jego kompetencji. Szczegółowo bada i określa prawidłową diagnozę.

Polecam. 2 ciążę mi prowadzil, drugą uratowal. Lekarz z powołania. Bardzo polecam. Rzeczowy kompetentny.

Zlamas i nic więcej uprzejmosci ma tyle co końskie przyrodzenie. Nie polecam małżeństwom które razem chcą chodzić na wizyty kontrolne gość jest poprostu chamem