Mirosław Świerczek

Ortopeda, Chirurg ogólny

2,6

Tak wspaniałego ortopedy nie znam . Zajmuje się pacjentem dokładnie . Trafnie diagnozuje i leczy a nawet wyleczy. Szkoda,ze w Radomiu bywa tylko w pon. Pozdrawiam doktora! Kama

Pozdrawiam doktora! Kama

Leczył mnie (haha) przez pięć miesięcy tzn wizyta co 4 tygodnie. Łącznie spędziłem w gabinecie jakieś 20-30 minut. Ja, że bardzo boli, no to cyk prześwietlenie i faktycznie leczymy. Przez kolejne wizyty tylko jedno pytanie, jak tam? Zero badań, fizycznych oględzin. Zachowanie ,,doktora" pozostawia wiele do życzenia. Ostatni raz byłem.

Polecam jak najbardziej :) jest delikatny, tłumaczy co robi. Jest godny polecenia ;)

Nie spotkałem się z bardziej nieuprzejmym podejściem lekarza. Jego badanie ograniczyło się spojrzenia na nogę i stwierdzenia ze spuchnieta, chan i ignorant. Usg powiedział ze mogę sobie chcieć ale za 100zł. Masakra!!!

nie jest kompetentny,nie jest uprzejmy,nie poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi,nie wzbudza zaufania.............a teraz tak serio jest zajebistym lekarzem