lekarz Mirosław Urbański

2,7
2,7

Nie polecam dr. Urbańskiego toczy się postępowanie karne w sądzie Tychy. Mało sypantyczny, idzie w zaparte ze swoimi diagnozami, nie słucha co się mówi i głupio tłumaczy wątpliwości pacjęta.

Pan Doktor niestety nie okazał się pomocny, a co gorsza kompetentny. Nastraszył mnie, że chirurgiczne usunięcie zmian skórnych nic nie da (chociaż takie zalecenie otrzymałem od dermatologa), co więcej on się ich nie podejmie, bo do tego potrzebna jest całkowita narkoza i szpitalny oddział. Gdy pytałem o inne możliwości, np. usunięcie laserowe, nadal upierał się, że nie zna innej możliwości, jak tylko "uśpienie mnie", bo absolutnie nie istnieją takie metody, które pozwoliłyby znieczulić mnie miejscowo. Zostałem odesłany z kwitkiem. Inny chirurg, do którego zgłosiłem się z tym samym problemem, jeszcze tego samego dnia poddał mnie laserowemu zabiegowi chirurgicznemu, który trwał KWADRANS, a wszystko odbyło się na znieczuleniu miejscowym. Niestety Pan Doktor okazał się niekompetentny i w żaden sposób mi nie pomógł.

Miałam okazję mieć zabieg ściągania paznokcia u Pana Urbańskiego trzy lata temu. Moim zdaniem to najlepszy chirurg z jakim miałam do czynienia do tej pory. Pełny profesjonalizm i dokładność, a po ustąpieniu znieczulenia praktycznie bardzo niewielki ból i zero komplikacji, nie wspominając o bardzo wysokiej kulturze osobistej której tak bardzo brakuje wśród personelu służby zdrowia na terenie Katowic.Miałam takim sam zabieg w Poradni Chirurgicznej Szpitala MSW w Katowicach - totalna różnica o 360 stopni. Jeśli miałabym polecić jakiegokolwiek chirurga, to tylko P. M. Urbańskiego. Jeszcze raz dziękuję.

Jeśli miałabym polecić jakiegokolwiek chirurga, to tylko P. M. Urbańskiego.
Jeszcze raz dziękuję.