3,9

Lekarz godny polecenia.Od niego dowiedziałam się w czym kryje się mój problem.Zamierzam zostać pod jego stałą opieką medyczną.Jeśli chodzi o orzecznictwo bardzo profesjonalny,grzeczny i opanowany.Wyniki badań tłumaczy ze zrozumieniem dla pacjenta.W moim przypadku nie były to dobre wiadomości,ale być może dzięki tej komisji pan doktor będzie w stanie coś zrobić.Polecam z całego serca.

Lekarz Orzecznik ZUS - bardzo miły, rzeczowy, potrafi czytać i analizować w sposób dokładny i prawidłowy chorobę zarówno na pacjencie jak też czytać tomograf komputerowy na DVD-płyta z nagraniem TK. Dokładnie potrafi sprecyzować schorzenie, ponieważ umie opisać dolegliwości jakie wg tomografu powinny występować u pacjenta - u mnie bdb to określił. Kompetentna osoba, mówi jasno, precyzyjnie. Uważam, że jest godny polecenia.

Naprawdę to jest prawdziwy specjalista jestem zawsze zachwycona jego uprzejmością i tak wysokiej klasy fachowością zawsze wszystko wytłumaczy i jest nadzwyczaj uprzejmy i miły o wszystko można zapytać idzie się do takiego lekarza z wielką przyjemnościa polecam wszystkim

bardzo dobry lekarz.Operował mnie przed laty na kręgoslupa . teraz jest wszystko ok zbyszek

wspaniały neurochirurg ,o gołebim sercu....polecam

wspaniały neurochirurg ,o gołebim sercu....polecam

b. uprzejmy , miły i kompetentny sylwia

b. uprzejmy , miły i kompetentny sylwia

Bardzo miły, uprzejmy lekarz dobry fachowiec polecam szczerze

Bardzo miły, uprzejmy lekarz dobry fachowiec
polecam szczerze

jest przemilym kompetentnym lekarzem godnym polecenia

jest przemilym kompetentnym lekarzem godnym polecenia

Dno! Mało fachowy, nieuprzejmy interesuje go głównie ile może zarobić. Mały człowieczek a nosa zadziera. Ostrzegam przed tym lekarzyną!

Lekarz, którego odradzam!! W moim przypadku, nie dopełnił swojego obowiązku i unikał konsekwencji!