lekarz Mirosława Lubińska

Dermatolog

Wiele miesięcy zachodziliśmy do wszystkich Wałbrzyskich "specjalistów" z dermatologii a to na piaskowej u starego dziadka i pani doktor która nie słuchała odpowiedzi na zadawane przez siebie pytania. Lubińska od razu rozpoznała problem mojej wnuczki, której wbrew wcześniejszym diagnozom odrastają włoski HURA

Nie polecam. Młoda osoba, przychodząca ze zgrupowaniem "czerwonych gul" zlokaliowanych na żuchwie, to zdaniem Pani doktor najczęściej osoba dojrzewająca, z trądzikiem młodzieńczym (generalizacja w dermatologii wydaje się niewskazana). Na własną rękę wykonano badanie antybiogram(bez sugestii lekarza), które potwierdziło zakażenie bakteryjne, które nasiliło zdiagnozowany (uprzednio) przez Panią doktor tradzik (tyle to pacjent wiedział sam). Mimo wyników i wskazania, ze bakteria jest oporna na antybiotyk zapisany kilka miesięcy wczesniej, pacjent usłyszał, że kuracja musi być permanentna...zero dyskusji, za to często wskazane wizyty kontrolne...Polskie leczenie metodą prób i błędów. Uda, nie uda się...Lekarza zmieniono tego samego dnia, przepisał stosowny antybiotyk (w zastrzykach) + żele do twarzy wrażliwe (tym razem) na bakterię (dobrane stosowanie z wynikami antybiogramu, na które pierwszy lekarza nawet nie raczył spojrzeć...).

problem jak byl tak jest,zle postawiona diagnoza,a poza tym wizyta kontrolna miala byc darmowa a niestety pani <doktor> chyba zapomina co mowi.zdecydowanie nie polecam!!!

bardzo kompetentny lekarz,uprzejmy i bardzo miły

bardzo kompetentny lekarz,uprzejmy i bardzo miły

Bardzo kompetentny lekarz, przed zastosowaniem leczenia przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem - dieta, styl życia, skłonności do chorób w rodzinie itp. Zaleca przemyślane odpowiednie leki. Zdecydowanie polecam.

Naprawdę świetny lekarz,celnie stawia diagnozy,po prostu pełen profesjonalizm.Polecam!

dziwnie długie terminy wizyt, długi czas oczekiwania na termin wizyty, pomimio że poczekalnia zawsze jest pusta !!?

lekarz specjalista o wysokiej kulturze i swietnej wiedzy. polecam kazdemu kto ma problemy skorne.

W porzo kobitka i nie muszę chodzić z dziobami na dziobie

W porzo kobitka i nie muszę chodzić z dziobami na dziobie