Dermatolog Wałbrzych

Przwatny Gabinet

Wałbrzych

Nie polecam. Młoda osoba, przychodząca ze zgrupowaniem "czerwonych gul" zlokaliowanych na żuchwie, to zdaniem Pani doktor najczęściej osoba dojrzewająca, z trądzikiem młodzieńczym (generalizacja w dermatologii wydaje się niewskazana). Na własną rękę wykonano badanie antybiogram(bez sugestii lekarza), które potwierdziło zakażenie bakteryjne, które nasiliło zdiagnozowany (uprzednio) przez Panią doktor tradzik (tyle to pacjent wiedział sam). Mimo wyników i wskazania, ze bakteria jest oporna na antybiotyk zapisany kilka miesięcy wczesniej, pacjent usłyszał, że kuracja musi być permanentna...zero dyskusji, za to często wskazane wizyty kontrolne...Polskie leczenie metodą prób i błędów. Uda, nie uda się...Lekarza zmieniono tego samego dnia, przepisał stosowny antybiotyk (w zastrzykach) + żele do twarzy wrażliwe (tym razem) na bakterię (dobrane stosowanie z wynikami antybiogramu, na które pierwszy lekarza nawet nie raczył spojrzeć...).

Opinia dodana przez: candy candy710

Długa 23/43
Wałbrzych

Lekarz wiedzę ma, pogadać można, podejście trochę specyficzne, ale jak najbardziej pozytywne. Co z tego... jeśli chodzi o diagnozę i właściwą pomoc - tragedia!

Byłam przez dobre 4 miesiące spławiana sterydami i mocnymi maściami sterydowymi (na łuszczycę) Dałam sobie spokój, jak nie przynosiło to katowanie się, powalających rezultatów. Po 2-3 miesiącach przyszłam z wysypką, trądzikiem(?) - doktor stwierdził, że pewnie gdzieś się dotknęłam, nie umyłam rąk i dotknęłam buzię... Przepisał kolejny steryd. Wysypka nie schodziła, wręcz się powiększała. Na szczęście koleżanka poleciła mi innego specjalistę i trafiłam w dobre ręce - zdiagnozował nasilony trądzik posterydowy. Teraz rujnuję się finansowo żeby wyjść na prostą.... ale przynajmniej wracam do zdrowia

Opinia dodana przez: Pacjentka

Główna 4
Wałbrzych

Bardzo rzeczowa, podjęła sie mojego leczenia i jestem bardzo zadowolona z wyniku. Fachowo podchodzi do problemu, nie owija w bawełnę. Polecam.

lekarz Barbara Kaczorowska

Wenerolog, Homeopata

Kossaka 5 lok. 3
58-300 Wałbrzych

Pani Doktor zamiast zbadać i zająć się problemem z którym przyszedłem to oglądała moje plecy i nogi, na których nic nie ma a na zmianę skórna ledwie spojrzała. Przepisała maść i zalecenia, które zamiast pomóc to zaszkodziły. nieuprzejma

Stefana Batorego 19
58-300 Wałbrzych

Lekarz niekompetentny i nieuprzejmy. Przyszłam z konkretnym problemem na nfz nie dość, że nie wysłuchał do końca co mam do powiedzenia, to nie pomógł. Stwierdził, żebym zmieniła krem, widocznie to normalne mieć skórę, która schodzi i bardzo swędzi po kąpieli. Nie polecam, straciłam tylko skierowanie, bo o czasie nie wspomne, nawet 5 minut nie byłam w gabinecie, tak mnie szybko zdiagnozowano.

Opinia dodana przez: Anna

Kwiatowa 7
Wałbrzych

Pani Doktor jest pierwszą dermatolog która wyleczyła mnie z trądziku. Przez wiele lat żaden lekarz nie potrafił mi pomóc. Dopiero zaangażowanie, cierpliwość i dobre rozpoznanie przez panią doktor pomogło mi i wreszcie cieszę się zdrową cerą. Konkretna, kompetentna i skuteczna! Polecam!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"
ulica Główna 4
58-309 Wałbrzych