Dermatolog Wałbrzych

Przwatny Gabinet

Wałbrzych

Wiele miesięcy zachodziliśmy do wszystkich Wałbrzyskich "specjalistów" z dermatologii a to na piaskowej u starego dziadka i pani doktor która nie słuchała odpowiedzi na zadawane przez siebie pytania. Lubińska od razu rozpoznała problem mojej wnuczki, której wbrew wcześniejszym diagnozom odrastają włoski HURA

Długa 23/43
Wałbrzych

Lekarz z prawdziwego zdarzenia o otwartym umyśle, który wykorzystuje swoje komórki mózgowe i zdrowy rozsądek do leczenia a nie wyklepaną na pamięć "wiedzę" z podręczników. Leczy kompleksowo - jako bardzo nieliczny umie powiązać różne schorzenia, znaleźć ich przyczynę i rozwiązać problem. Leczy a nie zalecza. Wybiera środki bezpieczne dla organizmu, dające jak najmniej skutków ubocznych. Poświęca każdemu pacjentowi bardzo dużo czasu. Do tego jest niezwykle symatycznym człowiekiem, z którym można pogadać o wszystkim. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Trentine

Główna 4
Wałbrzych

Bardzo rzeczowa, podjęła sie mojego leczenia i jestem bardzo zadowolona z wyniku. Fachowo podchodzi do problemu, nie owija w bawełnę. Polecam.

lekarz Barbara Kaczorowska

Homeopata, Dermatolog

Kossaka 5 lok. 3
58-300 Wałbrzych

Umiejętne połączenie wieloletniej praktyki w środowisku, w którym mieszka i stosowanie aktulanej wiedzy uzupełnianej na konferencjach specjalistycznych jak i bieżaceych publikacji z praktyką homeopaty.

Stefana Batorego 19
58-300 Wałbrzych

Polecam. Kompetentny, miły i co ważne zainteresowany tym, co pacjent ma do powiedzenia.

Kwiatowa 7
Wałbrzych

Pani Doktor jest pierwszą dermatolog która wyleczyła mnie z trądziku. Przez wiele lat żaden lekarz nie potrafił mi pomóc. Dopiero zaangażowanie, cierpliwość i dobre rozpoznanie przez panią doktor pomogło mi i wreszcie cieszę się zdrową cerą. Konkretna, kompetentna i skuteczna! Polecam!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"
ulica Główna 4
58-309 Wałbrzych