lekarz Mirosława Nadybska

Neurolog dziecięcy

Pani doktor leczyła moje dziecko, zawsze znalazła czas na rozmowę, mogłam nawet do Niej zadzwonić na telefon prywatny, nawet do domu. Zawsze doradziła, naprawdę wiele straciliśmy Jej odejściem do Wieczności, niekiedy myślę co doradziłaby mi Pani Doktor, bardzo często Ją wspominamy.

Wspaniały lekarz, człowiek, żal, że nie leczy swoich małych pacjentów, bardzo dzielna kobieta, walczyła z tą straszną chorobą do końca wieczny odpoczynek.... wdzięczny pacjent M . J

wdzięczny pacjent M . J

Witam serdecznie!!! Trafilam do Pani doktor z polecenia dr. Drogowskiego z Konina.I na co trafiłam? Na przeogromna wiedze przekazaną z polskiego na nasze, na oddaną lekarke dla której dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu i na otuche w sercu , która pomogła mi zrozumieć że w takich chorobach jak epilepsja pośpiech to coś co zabija pacjenta a nie mu pomaga. Serdecznie jestem jej za to wdzięczna.O każdej porze dnia i nocy polecałabym kazdemu.

Witam serdecznie!!!

Dzis w kwietniu się dowiedziałam , że nie ma juz Pani doktor. Musze wyrazic wyrazy współczucia. Twierdzę ,że to była najuprzejmniejsza lekarka w Kaliszu i wielkie dzięki za poświęcony czas mojemu dziecku. Barbara

Barbara

Przez tą panią dr. moje dziecko jest opuźnione w rozwoju o 1,5 roku , ponieważ nie widziała ona potrzeby wypisania 13 mc. dziecku , które nawet nie obruciło sie na bok skierowania na rehabilitacje , po ciężkich napadach od urodzenia . Chodzimy do tej pani dr. bo niema innej w naszym mieście , jak większość matek z którymi się spotykam w poczekalni tylko po recepte i skierowanie i tak na większość badań nie daje .Przykre ale prawdziwe .Dawniej ta pani dr. leczyła ponoć rewelacyjnie ,co sie stało niewiem .Rozżalona matka

Pani doktor była wspaniałą osobą.Nie da się opowiedzieć bólu jaki czuje z powodu jej odejścia, ponieważ byłam jej pacjentką przez 9 lat;)DZIĘKUJE;*

Bardzo dobra lekarka. Początkowo trafiłam do prywatnego gabinetu. Po kolejnych wizytach Pani dr sama zasugerowała, że przyjmuje również na Kasę Chorych. Nie ma różnicy w jej podejściu do pacjenta czy prywatnie czy państwowo. Tak samo tu i tu bardzo kompetentna.

pani Dr.Nadybska była bardzo dobrym neurologiem dzięki niej moje dziecko jest dzisiaj zdrowe bardzo wiele jej zawdzięczam i bardzo dziękuje.

szkoda że juz nie żyje umarła w listopadzie 2010r, a ja zostałam z moim synkiem bez jakiejkolwiek pomocy. Bardzo Bardzo Szkoda

super lekarka polecam byłam z synem raz i naprawde poswieciła duzo czasu dla nas ale wiem od siosty bo leczy tam syna 17 lat ze nmaprawde ma podejscie do dzieci

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Kalisz"?

Jolanta Sukienniczak

ul. Legionów 19 A/C
62-800 Kalisz
SZOZ Kompleksowa Terapia
ulica Okólna 11
63-400 Ostrów Wielkopolski

Joanna Michalska

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań
Centrum Specjalistyczne AUXILIUM