Neurolog Dziecięcy Kalisz

Kalisz

Pani doktor leczyła moje dziecko, zawsze znalazła czas na rozmowę, mogłam nawet do Niej zadzwonić na telefon prywatny, nawet do domu. Zawsze doradziła, naprawdę wiele straciliśmy Jej odejściem do Wieczności, niekiedy myślę co doradziłaby mi Pani Doktor, bardzo często Ją wspominamy.

Opinia dodana przez: Mira

ul. Legionów 19 A/C
62-800 Kalisz

Pani doktor Sukienniczak jest bardzo miłą osobą jednak podejście do swojej pracy ma poniżej krytyki... Podjęliśmy leczenie u tej pani, wytłumaczyła pobieżnie o co chodzi w naszej chorobie, odpowiadała tylko na pytania, nie mówiąc nic od siebie, stwierdziła chorobę i skierowała na kolejne badanie i kolejną wizytę w dalekiej przyszłości. Na tym koniec, nie przepisała absolutnie nic, choćby delikatnego leku zapobiegającego atakom choroby. Na nasze pytanie co mamy robić w przypadku ataku odp.: "ataki są tak łagodne, że najlepiej przeczekać i ewentualnie podać lek przeciwbólowy". Z taką poradą po kolejnym ataku nasze dziecko trafiło do szpitala na SOR z niedotlenieniem, tam musieli je intubować i tak właśnie trafiło na oddział intensywnej terapii gdzie zaczął się horror. Po niedotlenieniu i kolejnych próbach exintubacji podjęto decyzję o wprowadzeniu leczenia krtani za pomocą tracheostomii. Kiedy dzwoniliśmy do tej pani bardzo zdziwionej sytuacją stwierdziła że jeszcze nie odczytała ostatnich wyników ale z pewnością zrobi to zaraz. Nie polecam tego lekarza jeśli chce się naprawdę wyleczyć, bo to właśnie dzięki niej nadal borykamy się z powikłaniami po ataku.

Opinia dodana przez: Rodzice

lekarz Joanna Michalska