lekarz Mirosława Nadybska

Neurolog dziecięcy

Przez tą panią dr. moje dziecko jest opuźnione w rozwoju o 1,5 roku , ponieważ nie widziała ona potrzeby wypisania 13 mc. dziecku , które nawet nie obruciło sie na bok skierowania na rehabilitacje , po ciężkich napadach od urodzenia . Chodzimy do tej pani dr. bo niema innej w naszym mieście , jak większość matek z którymi się spotykam w poczekalni tylko po recepte i skierowanie i tak na większość badań nie daje .Przykre ale prawdziwe .Dawniej ta pani dr. leczyła ponoć rewelacyjnie ,co sie stało niewiem .Rozżalona matka

Rewelacja:):):) Dawno temu uratowala moje dziecko i dzieki jej za to:) a dzis moglam wychowywac kaleke;( Rozsadna kobieta godna kazdej pochwaly!!!

Rewelacja:):):)
Dawno temu uratowala moje dziecko i dzieki jej za to:)
a dzis moglam wychowywac kaleke;(
Rozsadna kobieta godna kazdej pochwaly!!!

super lekarka polecam byłam z synem raz i naprawde poswieciła duzo czasu dla nas ale wiem od siosty bo leczy tam syna 17 lat ze nmaprawde ma podejscie do dzieci

Bardzo dobra lekarka. Początkowo trafiłam do prywatnego gabinetu. Po kolejnych wizytach Pani dr sama zasugerowała, że przyjmuje również na Kasę Chorych. Nie ma różnicy w jej podejściu do pacjenta czy prywatnie czy państwowo. Tak samo tu i tu bardzo kompetentna.

świetny fachowiec , ogromna wiedza medyczna ,wysoka kultura osobista . Przez wiele lat wspiera mnie i moje chore dziecko, zawsze gotowa z udzieleniem pomocy , bardzo często robi to bez wynagrodzenia .

Pani doktór jest nie zawodnym lekarzem godnym zaufania od dziecka mnie leczy.

Pani doktór jest nie zawodnym lekarzem godnym zaufania od dziecka mnie leczy.

pani doktor owszem nie zbagatelizowala problemu jednak jej diagnoza nie była słuszna badania ktore zostaly wykonane okazały sie błedne prawdopodobnie przez kiepski sprzęt niestety zostalo w nas zasiane ziarnko niepewności czy aby nasze dziecko nie ma epi jest to jednak jedyny neurolog dziecięcy w naszym małym mieście i nie dziwi mnie to ze najpierw wszyscy trafiają do niej