lekarz Mirosława Osuch-Pacia

1,8
1,8
1,9
1,5

pani doktor przyjęła mnie w KURTCE PUCHOWEJ, z godzinnym opóżnieniem, po wyzycie ponownie oznajmiła wszystkim czekającym ze muszi wyjść i wróci za 15 min!!Była żenujaco niemiła, nie chciała wyjaśnic istoty choroby, czułem sie ze jestem po prostu natrętem w gabiniecie. jej zawód to jedna wielka pomyłka. Omijać z daleka

nie polecam!!!! wizyta trwała 2 minuty, bez wywiadu, bez oglądania skóry dziecka Pani Doktor wypisała receptę, jak się potem okazało to były sterydy. Ta sama maść którą przepisała 5 lat wcześniej jak u niej byliśmy. Jest nie miła, jej odpowiedzi na pytanie pacjenta są bezczelne, tak jak by robiła wielką łaskę. Zważając również na fakt, że za każdym razem przepisuje to samo, na odczep się. Tak jak by sterydami można było załatwić wszystko. Więcej nie skorzystam, lepiej wydać pieniądze na kogoś innego prywatnie.

Pani doktor zamiast pomóc doprowadziła od pogorszenia stanu zdrowia.Po półrocznym leczeniu zrezygnowałam z leczenia. Na domiar złego była opryskliwa i pozwalała sobie na uwagi i komentarze, które wprowadzały mnie w osłupienie i zakłopotanie. Osoba o bardzo niskim poziomie kultury osobistej. Stanowczo odradzam!

Pani Doktor może i przyjmuje w sposób odpowiedni ale prywatnie. Publicznie jest niefachowa. Czekałam z niemowlakiem pół godziny pomimo,że zapisy są na godziny. Po tym czasie poprosiłam żeby tylko zobaczyła rączkę dziecka ( chodziło mi jedynie o wypisanie recepty na mleko) oprucz tego powiedziałam,że dziecko ma przepuklinkę i jak zacznie płakać to może się to skończyć nawet interwencją w szpitalu. Pani doktor powiedziała, żebym jej dała spokój i przyjęła kolejnego pacjenta. Jest niemiła, przyjmuje bez fartucha lekarskiego. Nie polecam

Pani doktor bardzo fachowo podeszła do mojego synka. Jeździmy do niej na wizyty z atopowym zapaleniem skóry.Leki przepisane zawsze działają. Po za tym jeszcze nigdy nie czekałam na korytarzu, zawsze jak Pani doktor przychodzi , prosi nas jako pierwszych, biorąc pod uwagę że jestem z dzieckiem. Oprócz tego bardzo jasno wytłumaczyła mi na czym polega problem i jak sobie z nim radzić.. Muszę również dodać, że jako jedyny lekarz, wyleczyła mojego brata z uciążliwego trądziku. Leczenie było długie, wymagające systematyczności, ale całkowicie skuteczne.

Pani dermatolog robi również peelingi kwasem migdałowym, po którym to kwasie, twarz doprowadza do ruiny. Leczenie na pół roku po oparzeniu.