lekarz Mirosława Pietniczka-Załęska

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,3/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1,3/5
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Jestem bardzo rozczarowana wizytą u Pani Doktor. Mam do usunięcia torbiel środkową szyi. Przyszłam do Pani doktor ze wszystkimi badaniami. Wizyta kosztowała 200 zł i trwała 5 min, ponieważ Pani doktor bardzo się spieszyła. Nie obejrzała moich badań, ani nie wysłuchała mnie do końca, pobieżnie odpowiadając na pytania pakowała się do wyjścia. Przy mnie odbierała telefony i zapomniała nawet podpisac skierowania do szpitala. Po kilku tygodniach oczekiwania na operację torbiel bardzo urosła i czuję, że niedługo przebije się przez wczesniejszy szew (miałam już 2 operacje tego typu). Poszłam zobaczyć się ...

Jestem bardzo rozczarowana wizytą u Pani Doktor. Mam do usunięcia torbiel środkową szyi. Przyszłam do Pani doktor ze wszystkimi badaniami. Wizyta kosztowała 200 zł i trwała 5 min, ponieważ Pani doktor bardzo się spieszyła. Nie obejrzała moich badań, ani nie wysłuchała mnie do końca, pobieżnie odpowiadając na pytania pakowała się do wyjścia. Przy mnie odbierała telefony i zapomniała nawet podpisac skierowania do szpitala. Po kilku tygodniach oczekiwania na operację torbiel bardzo urosła i czuję, że niedługo przebije się przez wczesniejszy szew (miałam już 2 operacje tego typu). Poszłam zobaczyć się z Panią doktor, która nie spojrzała nawet na torbiel i powiedziała mi że powinnam iść do lekarza pierwszego kontaktu po antybiotyki. Problem w tym, że nie mam żadnego zapalenia.

Zupełnie nie ufam tej pani, zostałam potraktowana bardzo nieprofesjonalnie podczas obu wizyt, pani doktor wyraźnie chciała się mnie pozbyć. Z mojej strony nie dałam jej żadnego powodu, aby była dla mnie niemiła.

Dlatego ostrzegam przed doktor Zalęską za brak wywiadu lekarskiego, zbywanie pacjentów i dawanie odczucia jakbym miała przepraszać, że chcę się u niej leczyć.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat