lekarz Mirosława Pietniczka-Załęska

Jestem bardzo rozczarowana wizytą u Pani Doktor. Mam do usunięcia torbiel środkową szyi. Przyszłam do Pani doktor ze wszystkimi badaniami. Wizyta kosztowała 200 zł i trwała 5 min, ponieważ Pani doktor bardzo się spieszyła. Nie obejrzała moich badań, ani nie wysłuchała mnie do końca, pobieżnie odpowiadając na pytania pakowała się do wyjścia. Przy mnie odbierała telefony i zapomniała nawet podpisac skierowania do szpitala. Po kilku tygodniach oczekiwania na operację torbiel bardzo urosła i czuję, że niedługo przebije się przez wczesniejszy szew (miałam już 2 operacje tego typu). Poszłam zobaczyć się z Panią doktor, która nie spojrzała nawet na torbiel i powiedziała mi że powinnam iść do lekarza pierwszego kontaktu po antybiotyki. Problem w tym, że nie mam żadnego zapalenia.

Zupełnie nie ufam tej pani, zostałam potraktowana bardzo nieprofesjonalnie podczas obu wizyt, pani doktor wyraźnie chciała się mnie pozbyć. Z mojej strony nie dałam jej żadnego powodu, aby była dla mnie niemiła.

Dlatego ostrzegam przed doktor Zalęską za brak wywiadu lekarskiego, zbywanie pacjentów i dawanie odczucia jakbym miała przepraszać, że chcę się u niej leczyć.