lek. dent. Mirosława Rosa

Pełen profesjonalizm!Ogromne doświadczenie i bardzo dobre podejście.Nie pierwszy już raz zostałem przyjęty z bólem w ten sam dzień i zostałem obdarzony naprawdę profesjonalna pomocą.

Najlepsza polecam serdecznie wszystko bezboleśnie i bardzo miła Pani nie ma lepszej w Toruniu czy okolicach

Dr zrobiła okropną protezę mojemu mężowi. Cała, proteza miała być na stałe nie udało się to jest wyjmowana bo nie umiała tego zrobić, za to umiała zrobić w protezie wadę zgryzu i mąż wygląda jak koń z kreskówki. Ma zęby wysunięte do przodu i nie mieszczą się w ustach. A miał takie ładne drobne PROSTE zęby. To brakorob a nie dobry protetyk.