lekarz Mirosława Wierzchosławska

Wenerolog, Dermatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Jest nie uprzejma i nieżyczliwa. Pacjenta traktuje jak zwierze, a nawet gorzej. Pies u weterynarza bedzie lepiej potraktowany niz u pani doktor. Zglosilem sie do poradni na Stoku, z rozpoznaniem choroby wenerycznej. I odmowila mi przyjęcia, argumetując że już nie ma na dzisiaj limitów. Była to godzina 11, a pracowała do 13ej i ludzi jakos nie było widać w poczekalni. Lekarz zgodnie z art. 40 ustawy o chorobach zakaźnych ma obowiązek przyjąc pacjenta z WR poza kolejnością. Niestety nie przyjęła, a gdy poprosiłem o poświadczenie tego ...

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Jest nie uprzejma i nieżyczliwa. Pacjenta traktuje jak zwierze, a nawet gorzej. Pies u weterynarza bedzie lepiej potraktowany niz u pani doktor.

Zglosilem sie do poradni na Stoku, z rozpoznaniem choroby wenerycznej. I odmowila mi przyjęcia, argumetując że już nie ma na dzisiaj limitów. Była to godzina 11, a pracowała do 13ej i ludzi jakos nie było widać w poczekalni.

Lekarz zgodnie z art. 40 ustawy o chorobach zakaźnych ma obowiązek przyjąc pacjenta z WR poza kolejnością. Niestety nie przyjęła, a gdy poprosiłem o poświadczenie tego faktu na piśmie, wówczas odmówiła i powiedziała że ona nie bedzie niczego podpisywała. Gdy powiedziałem że natychmiast ide do NFZ-tu nagle zmieniła zdania i kazała poczekać na wizytę. Ale juz nie skorzystałem.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat