lekarz Mirosława Wierzchosławska

Wenerolog, Dermatolog

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Jest nie uprzejma i nieżyczliwa. Pacjenta traktuje jak zwierze, a nawet gorzej. Pies u weterynarza bedzie lepiej potraktowany niz u pani doktor. Zglosilem sie do poradni na Stoku, z rozpoznaniem choroby wenerycznej. I odmowila mi przyjęcia, argumetując że już nie ma na dzisiaj limitów. Była to godzina 11, a pracowała do 13ej i ludzi jakos nie było widać w poczekalni. Lekarz zgodnie z art. 40 ustawy o chorobach zakaźnych ma obowiązek przyjąc pacjenta z WR poza kolejnością. Niestety nie przyjęła, a gdy poprosiłem o poświadczenie tego ...

Lekarz zgodnie z art. 40 ustawy o chorobach zakaźnych ma obowiązek przyjąc pacjenta z WR poza kolejnością. Niestety nie przyjęła, a gdy poprosiłem o poświadczenie tego faktu na piśmie, wówczas odmówiła i powiedziała że ona nie bedzie niczego podpisywała. Gdy powiedziałem że natychmiast ide do NFZ-tu nagle zmieniła zdania i kazała poczekać na wizytę. Ale juz nie skorzystałem.