lek. stom. Mohammad Saleh

Znakomity piłkarz, legenda Liverpoolu. Z idealną precyzją wyrywa siatki w bramkach przeciwnika. Zawsze uśmiechnięty i godny zaufania.

Konkretny,rzetelny, z humorem .Profesjonalista.Przyjmuje w Pankach.Bardzo miły i rzeczowo tłumaczy i cierpliwie wyjaśnia dany przypadek. Mam 68 lat i zetknąłem się w życiu z różnymi pseudo dentystami.Mohammad Saleh jest inny,miły,kompetentny. Z czystym sumieniem polecam.

Do doktora udałam się na usunięcie zęba(7),gdyż moja stomatolog się tego nie podjęła:(Na fotelu spędziłam może 15 minut,znieczulenie zadziałało błyskawicznie i co najważniejsze nie sparaliżowało mi twarzy. Samo usówanie, nie pamiętam bo to był moment :) Wspaniały i miły człowiek, wiem,że już zostanę pod jego opieką :) polecam wszystkim.

Spoko ziom, na 5 z plusem ! POLECAM !!!!! mega wesołe podejście, wszystko na luzie, bez stresu. Wykonywał mi rwanie, wszystko zrobione na najwyższym poziomie, bez żadnych zastrzeżeń. Na prawdę godny polecenia!

byłam już kilka razy na wizycie u doktora i wyleczyłam wszystkie zęby, nic mi się nie dzieje, plomby nie wypadają jak wcześniej gdy chodziłam do innego gabinetu, w dodatku jest bardzo otwarty, naturalny i ceny przystępne, polecam

Precyzja, staranność, sumienność, uczciwość, uprzejmość. Jedyny dentysta, u którego jedyne co poczułem to lekkie ukłucie igły ze znieczuleniem (a miałem wyrywane nerwy). Polecam każdemu.

Robiłam u doktora koronę. Jestem bardzo zadowolona. poza tym bardzo sympatyczny, otwarty. Polecam każdemu.

Leczymy całą rodziną u doktora zęby od lat. Jestem bardzo zadowolony. Kompetentny, zna się na rzeczy, a przede wszystkim uczciwy. Nie naciąga na dodatkowe koszty. Polecam tego lekarza wszystkim swoim znajomym.

Wyrywałam ósemki u Pana Doktora i super, pełen profesjonalizm, naprawde polecam, dodam że był to zabieg w narkozie, naprawdę super

Absolutnie godny polecenia lekarz,Przyjeżdżam do doktora Saleha specjalnie z zagranicy ponieważ mam do niego najwyższe zaufanie , Leczę się u niego z całą rodzina od lat i nie mam zastrzeżeń. Ma ogromną wiedzę i świetne podejście do pacjenta. Usuwa profesjonalnie.