lek. dent. Monika Broniszewska

Wizyta w gabinecie Monodent Pani Moniki Broniszewskiej to z pewnością kompetentne i rzeczowa podejście do pacjenta, dokładna informacja o zakresie planowanego zabiegu, a w jego trakcie bieżąca informacja o jego przebiegu. Bezbolesny przebieg leczenia (co dotychczas wydawało mi się nie możliwe), bardzo miła atmosfera i co bardzo ważne wizyta umówiona na konkretną godzinę, więc nie traci się niepotrzebnie cennego czasu. Dotychczasowe złe skojarzenia ze stomatologiem zniknęły bezpowrotnie. Polecam, osobom szukającym profesjonalnej obsługi stomatologicznej w przyjaznej atmosferze.

Pani doktor jest niezastąpiona. Zawsze panicznie bałam sie dentystów, ale od kiedy trafiłam do p.Moniki z uśmiechem wchodzę do gabinetu. Przede wszystkim Pani doktor jest kompetentna, tłumaczy jak bedzie wyglądało leczenie , jaka bedzie cena, w trakcie "zabiegu" informuje o wszystkim. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Radomsko"?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza