Stomatolog Radomsko

lek. dent. Aleksandra Szczygieł

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Radomsko

Uważam, że doktor jest profesjonalistką w pracy którą wykonuje. Cała moja rodzina leczy się u niej. Warto dodać również, że ceny jej usług są bardzo konkurencyjne.

Stomatolog Radomsko lek. stom. Katarzyna Reczyńska - Chrzanowska

Profesjonalana obsługa zęby pasują jak ulał

Przychodnia
Reymonta 48/32
97-500 Radomsko

Wizyta w gabinecie Monodent Pani Moniki Broniszewskiej to z pewnością kompetentne i rzeczowa podejście do pacjenta, dokładna informacja o zakresie planowanego zabiegu, a w jego trakcie bieżąca informacja o jego przebiegu. Bezbolesny przebieg leczenia (co dotychczas wydawało mi się nie możliwe), bardzo miła atmosfera i co bardzo ważne wizyta umówiona na konkretną godzinę, więc nie traci się niepotrzebnie cennego czasu. Dotychczasowe złe skojarzenia ze stomatologiem zniknęły bezpowrotnie. Polecam, osobom szukającym profesjonalnej obsługi stomatologicznej w przyjaznej atmosferze.

Opinia dodana przez: Roman

Twoj Dentysta
11 Listopada 11 E lok.9
97-500 Radomsko

Jest wspaniałym lekarzem, leczy moją rodzinę ponad 10 lat i nie wyobrażam sobie innego dendysty niż Ona. Potrafi doradzić i sprawić że zapominamy o bólu a leczenie staje sie przyjemnością. Polecam w 100 %

plac Wilsona 37
97-500 Radomsko

Genialna! Delikatna, rzeczowa i empatyczna! Przyjeżdżam do niej z daleka, bo tylko ona potrafi tak leczyć, że z fotela schodzę uśmiechnięta i zupełnie nie rozumiem czemu można bać się wiyt u stomatologa :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

PZP
Radomsko ul. Mickiewicza 16 gabinet nr 2
97-500 Radomsko

Doskonaly lek.dentysta. Polecam wszystkim.
Profesjonalne podejscie do pacjenta. Zawsze o ustalonym czasie.

Doskonaly lek.dentysta. Polecam wszystkim.
Profesjonalne podejscie do pacjenta. Zawsze o ustalonym czasie.

Opinia dodana przez: Andrzej

Prywatny Gabinet Lekarski
Starowiejska 15 lok. 27

Opinia dodana przez: jan

Sucharskiego 21A
97-500 Radomsko

Super naprawdę polecam doskonały lekarz kompleksowe podejście do pacjenta, również do dzieci a to rzadkość

Niepubliczny Zakład Zaopatrzenia Ortopedycznego i Medycznego Medyk poradnia chirurgii urazowo ortopedycznej
ulica Reymonta 62
97-500 Radomsko

Polecam!! Doskonała jeśli chodzi o leczenie ortodontyczne. Miła i kompetentna! Koleżance uratowała 2 zęby, które chcieli usunąć w innym gabinecie.

Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Jan Gawur

RTG, Stomatolog dziecięcy

DENS Jan Gawur
Krakowska 55
97-500 Radomsko

Wyobraźcie sobie sytuacje ze tracicie jedynkę podczas wypadku przy samym korzeniu ,udałem się niedaleko obok Pana Jana gabinetu "ząb do wyrwania" takie słowa usłyszałem i do tego wyliczenia rzędu 6 tyś złotych mowie świetnie ale pisze się ( no bo jak chodzić bez jedynki ?) został wyrwany mi korzeń zęba (ból jak cholera co okazało się później że znieczulenie było dla dzieci a gdzie facetowi co waży kolo 90 kg takie leki ) kilka dni później dostałem polecenie na Pana Jana !!! Udałem się do niego następnego dnia , usłyszałem że po co został wyrwany korzeń ? Skoro można zrobić ćwiek na zęba ? Pierwsze co mówię sam do siebie pewnie facet walczy do końca będę się leczył u niego !!! Wszystko wykonane z kilka dni ( niedziela też wchodziła w grę z powodu że nie mieszkam w Radomsku na co dzień ) Ekspresowa praca solidna i wszystko co może się składać na profesjonalistę w tym zawodzie . Jak czekałem w kolejce za pewnym dzieckiem to Pana Jana podejście do małej dziewczynki która wyraźnie się bała ( nie ukrywam ja się boje do dzisiaj :) ) uspokojenie pełne pacjenta wytłumaczenie na język dziecięcy pełne podziwu !!! I co do ceny o połowę mniejsza niż było w Happy Stomatolog :) Polecam jak najbardziej siebie i też dzieci do tego właśnie dentysty ocena moja jest to 5+ bo więcej skala nie przewiduje :))

Opinia dodana przez: Damian

Stomatolodzy w mieście Radomsko