lek. dent. Monika Choińska

Chodziłam do niej wiele lat temu i niedawno się okazało ze przez jej leczenie popsuła mi trzy żeby które ledwo odratowano pozatym w pewnej sprawie mnie oszukała, nie polecam

Polecam, gabinet był czysty, Pani stomatolog szczegółowo podeszła do mojego przypadku, dała mi kilka rad odnośnie higieny mojej buzi, sam zabieg nie był szczególnie przyjemny (bo bardzo boję się dentystów) ale mimo to nic mnie nie bolało :) Jeżeli ktoś, tak jak ja boi się dłubania w zębach to bardzo polecam Panią Doktor, prawie nic nie czułem, a zęby bielutkie jak porcelana po zabiegu i nie bolało, to dla mnie kluczowe