lekarz Monika Kłapsia-Pawłów

Medycyna estetyczna

Może i miła i sympatyczna, ale pieniądze wyrzuciłam w błoto, a właściwie w botox, który nie dał żadnego efektu, ponieważ, jak się później okazało należało użyć np. kwasu hialuronowego, co sama p.doktor przyznała. Nie polecam

26,03,2013 Powiekszalam u Pani dr usta jestem bardzo zadowolona szczegolnie z podejscia przez co bylo zero stresu i pelne zaufanie napewno powtorze zabieg u pani dr. Polecam

Te komentarze to chyba sama lekarz sobie pisze.Jest grzeczna i tyle.Niestety nie jest dobra reklama wypelniaczy.Robilam okolice pierwszy raz i nie jestem zadowolona z podejscia z botoksu natomiast bardzo!Efekt utrzymal sie 2 miesiace i powinna byc kontrola i dostrzykniecie ale jakos nie moglam sie doprosic.Nie polecam. Nalezy wczesniej ustalic ilosc wstzrykiwanych jednostek.

Nie spotkałam się nigdy wcześniej z takim profesjonalizmem. Dziekuje

Nie spotkałam się nigdy wcześniej z takim profesjonalizmem. Dziekuje

Mila i kompetentna pani doktor.Wszystko cierpliwie tlumaczy i odpowiada na kazde pytanie.Robilam u niej pare zabiegow i jestem zadowolona z efektow.Polecam!

U Pani Moniki robiłam botox. Dwie okolice (cena 800). Pani doktor to miła, uprzejma i kompetentna osoba. Dokładnie wszystko tłumaczy, pokazuje. Cierpliwie słucha pacjenta. Delikatnie doradza ale niczego nie narzuca. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Kolejna wizyta – tzw. kontrolna i ewentualne dostrzyknięcie preparatu jest darmowe. Jedyna uwaga to nieaktualizowana strona internetowa. Dla niektórych klientów to pierwsza forma kontaktu z tym lekarzem a okazuje się, ze ceny tam podane są już trochę nieaktualne. Poza tym szczerze polecam.

Robiłam u pani Moniki botox w dwie okolice. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona, zarowno z konsultacji jak i samego zabiegu. Pani Monika jest bardzo sympatyczną osobą.

Bardzo profesjonalny lekarz i sympatyczny człowiek. Wykonywała u mnie zabieg bezoperacyjnego powiększenia piersi - Macrolane. Jest bardzo cierpliwa, przed zabiegiem wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Zadawałam wszystkie przygotowane pytania a Pani doktór na wszystkie mi odpowiedziała. Poinformowała o ewentualnym ryzyku oraz doradziła mi tę metodę zamiast wkładek silikonowych za co teraz jestem jej bardzo wdzięczna.