lekarz Monika Klimińska

Konsultacje z panią doktor mieliśmy z powodu choroby naszego taty. Pani dr. Klimińska z pełnym zaangażowaniem przebadała tatę, wytłumaczyła nam, w jakim stanie jest i poleciła nam dalszego specjalisty. Bezinteresownie pomogła nam zalatwić termin dla taty na dalsze leczenie. Mimo że nie jest dalej odpowiedzialnym lekarzem taty, utrzymuje z nami kontakt. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że natarfiliśmy na nią i ona w taki wspaniały sposób tacie pomogła. Wspaniała kobieta godna podziwu za jej zaangażowanie! Dziękujemy z całego serca!

Bardzo serdecznie dziękuję Pani doktor Monice Klimińskiej za zainteresowanie się i pomoc w podjęciu leczenia mojego męża. Bezinteresownie i natychmiast skierowała męża na pobranie wycinków w celu ustalenia przyczyny choroby. W chwili obecnej mąż przebywa w szpitalu. W rozmowach z Panią doktor zrozumiałam, że na naszej trudnej drodze pojawił się lekarz z prawdziwego zdarzenia, doskonały specjalista o wielkim sercu, budzący zaufanie, traktujący nas jakbyśmy byli jedynymi pacjentami na świecie. Życzę Pani doktor sukcesów zawodowych. Chcielibyśmy aby wszyscy lekarze podchodzili z taką troską i empatią do swoich pacjentów. DZIĘĶUJEMY! Jagna Stankowska

W chwili obecnej mąż przebywa w szpitalu.
Życzę Pani doktor sukcesów zawodowych.
DZIĘĶUJEMY!
Jagna Stankowska

...w tym wielkim nieszczęściu , które spotkało mojego tatusia nowotwór złośliwy żołądka z przerzutami do wątroby mieliśmy Wielkie ogromne szczęście spotkać na swojej drodze Panią doktor Monikę Klimińską. Leczenie taty zaczęło się w 2016 r. na Raciborskiej w Katowicach gdzie Pani doktor miała przebywać chwilowo i nam udało się akurat do niej dostać. Zastosowała rewelacyjną chemioterapię gdzie nowotwór po pół roku znacznie się zmniejszył i można było przeprowadzić operację. ...dzięki Pani doktor Święta Bożego Narodzenia spędziliśmy razem przy wigilijnym stole... w 2018 r. stan zdrowia taty troszkę się pogorszył i ...

w 2018 r. stan zdrowia taty troszkę się pogorszył i oczywiście zaraz kontakt z Panią Moniką,o każdej porze dnia i nocy, która oprócz tego że udzielała nam Wielkiego Cudownego Wsparcia doradzała gdzie i z kim można rozmawiać i gdzie najlepiej się udać... zapraszała do własnego domu gdzie oglądała dokumentację i swoim fachowym okiem proponowała co mamy robić... raz było lepiej raz gorzej i nagle po 4 latach nowotwór dał mocno o sobie znać ...znowu wołanie o pomoc i wtedy zadzwoniłam do Pani Moniki,która przywróciła nadzieję i wolę walki dla mojego tatusia. Obecnie tatuś przebywa na oddziale paliatywnym w Samarytaninie u Pani doktor, gdzie od razu został objęty opieką, gdzie w innych placówkach tylko leżał i na tym to polegało ale co najważniejsze jest NADZIEJA...na kolejne wigilijne spotkanie przy stole...i to wszystko dzięki Pani doktor KOCHAMY Panią nie jesteśmy razem z mama słowami wyrazić tego co czujemy... Pani doktor to cudowna kobieta, która całkowicie poświęca się swojej pracy a przede wszystkim pacjentowi, daję nadzieję, otacza ciepłem, miłym słowem.
Pozdrawiamy, całujemy ściskamy i gorąco polecamy...Edyta z mamą i tatą

Z Panią Doktor Moniką Klimińską skontaktowałam się z powodu choroby mojej Mamy. Pani Doktor przyjmowała Mamę do "Samarytanina" w Opolu. U Mamy wykryto w nowotwór złośliwy wątroby (meta). Mama została przebadana w Uniwersyteckim Szpitalu w Opolu (na ul. Witosa), gdzie kontakt lekarza z pacjentem jest poniżej jakiegokolwiek akceptowalnego poziomu. Mamie dano wypis po szczegółowym badaniu na raka przez salową, lekarz z nią nie rozmawiał i właściwie została pozostawiona sama sobie. Pytając się wielu znajomych zostało mi doradzone, aby skontaktować się z jednym z hospicjów działających w Opolu, gdzie pracują lekarze ...

Pytając się wielu znajomych zostało mi doradzone, aby skontaktować się z jednym z hospicjów działających w Opolu, gdzie pracują lekarze onkolodzy. Podkreślam: nikt tego Mamie nie powiedział w Szpitalu Uniwersyteckim w Opolu, skąd została wypisana z przekazaniem przez salowa dokumentów, te informacje uzyskałam pytając się znajomych z moich czasów licealnych w Opolu.

Umówiłyśmy się z Mamą na wizytę w Samarytaninie. Pani Doktor Klimińska doradziła nam podjęcie leczenia i badań. Mama skorzystała z opcji leczenia za granicą. Dostała chemioterapię.

Podczas leczenia za granicą przesyłałam Pani Doktor opisy zaproponowanego leczenia, wyniki badań i konsultowałam działania lekarzy z Panią Doktor. Pani Doktor robiła to wszystko bezpłatnie, nie oszczędzając swojego wolnego czasu na przestudiowanie dokumentów w języku angielskim, udzieleniu rad, zadzwonieniu do mnie i wyjaśnieniu wielu rzeczy.

Teraz będziemy kontynuować leczenie u Pani Doktor. Ja i Mama mamy pełne zaufanie do tego, że jest to lekarz, któremu zależy na dobru, życiu i jakości życia w chorobie pacjenta. Wszystkim, którzy szukają onokologa dobrego, życzliwego, znającego europejskie możliwości leczenia polecam i rekomenduję kontakt z Panią Doktor. Dla mnie jest to wzór lekarza: osoba posiadająca nie tylko wiedzę fachową, ale także - co często jest najważniejsze - empatię zarówno dla chorego, jak i dla rodziny chorego. Pani Doktor wzmacnia nie tylko fizycznie, ale także psychiczne.

Pani dr. Monice Klimińskiej dziękuję za pomoc i nadzieję. We wrześniu 2015 r. miałem wykonaną operację guza kątnicy. Po dwóch miesiącach od operacji rozpocząłem w Wieliszewie chemioterapię zaplanowaną na 12 kursów. Podczas leczenia wykonano kilka badań TK - z opisami "bez zmian" na zasadzie kopiuj / wklej. Co oznaczało stabilizację choroby. Pomimo wydłużenia chemioterapii do 29 cyklów poziom markerów wzrósł do 740! Niepokojąc się stanem swojego zdrowia poprosiłem niezależnego radiologa o nowy opis płyt z badaniem TK, w którym wyszły przerzuty do węzłów chłonnych w śródpiersiu (z stąd takie wysokie ...

Pani dr. Monice Klimińskiej dziękuję za pomoc i nadzieję.
We wrześniu 2015 r. miałem wykonaną operację guza kątnicy.
Po dwóch miesiącach od operacji rozpocząłem w Wieliszewie chemioterapię zaplanowaną na 12 kursów. Podczas leczenia wykonano kilka badań TK - z opisami "bez zmian" na zasadzie kopiuj / wklej. Co oznaczało stabilizację choroby. Pomimo wydłużenia chemioterapii do 29 cyklów poziom markerów wzrósł do 740! Niepokojąc się stanem swojego zdrowia poprosiłem niezależnego radiologa o nowy opis płyt z badaniem TK, w którym wyszły przerzuty do węzłów chłonnych w śródpiersiu (z stąd takie wysokie markery). Nie widząc efektów leczenia postanowiłem zasięgnąć opinii innego lekarza.
Udałem się do Ośrodka Medycznego "Samarytanin" w Opolu. Przyjęła mnie bardzo sympatyczna Pani dr. Monika Klimińska, która zaproponowała przyjmowanie serii wlewów dożylnych Witaminy C. Zaczynałem od małych dawek 15-30 g do 50 g.
Po dwu- miesięcznej przerwie wznowiono chemioterapię celowaną- jednocześnie przyjmowałem zaproponowaną serię wlewów wit. C.
Nastąpił gwałtowny spadek poziomu markerów do 400 a w następnym badaniu o kolejne 200!
Moje samopoczucie bardzo się poprawiło jak również i wyniki badań.
Kolejna wizyta u Pani dr. Klimińskiej, która proponowała dalsze przyjmowanie witaminy C w dużych dawkach utwierdziła mnie w celowości dalszego leczenia.
Dzięki zaleceniom Pani doktor i metodzie Witaminy C oraz mojej determinacji aby się nie poddawać na pewno przedłużam sobie życie.
Wdzięczny pacjent z Warszawy

Witam. Chciałam podziękować P.Doktor Klimińskiej za okazaną mi pierwszą pomoc medyczną gdy uległam kontuzji na parkingu pod marketem. P.Doktor robiła zakupy w aptece,niedaleko miejsca gdzie się przewróciłam. Kiedy usłyszała o tym ,zakupiła w tej aptece specjalnie dla mnie niezbędne środki opatrunkowe,przyszła i udzieliła pierwszej pomocy,dzięki czemu mniej bolało a ja tak zaopatrzona,mogłam z mężem udać się do najbliższego szpitala celem dalszej konsultacji lekarskiej. To jest bezinteresowność,p.dr Klimińska to jest lekarz z powołaniem,dla którego ważne jest dobro drugiej osoby.Miała czas do mnie oddzwonić i porozmawiać jak się czuję,chociaż byłam przypadkową pacjentką ...

Witam.
P.Doktor robiła zakupy w aptece,niedaleko miejsca gdzie się przewróciłam.
To jest bezinteresowność,p.dr Klimińska to jest lekarz z powołaniem,dla którego ważne jest dobro drugiej osoby.Miała czas do mnie oddzwonić i porozmawiać jak się czuję,chociaż byłam przypadkową pacjentką ,zdarzenie miało miejsce poza miastem zamieszkania P.Doktor Klimińskiej.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam P.Doktor.

Do niedawna miałam przyjemność pracować z dr. Klimińską. To człowiek o wielkim sercu, które w pełni poświęca swoim pacjentom. Wykazuje ogromną empatię i zrozumienie w stosunku do chorego i jego rodziny, rozmawiając z nimi tak zwyczajnie "po ludzku" zaskarbia sobie szacunek i uznanie. Ze swojej strony życzę pani doktor wielu sukcesów zawodowych i oby współpraca z pacjentami układała się na jeszcze lepszym poziomie.

Moja mama zachorowała na raka pęcherzyka żółciowego. To było jak grom z nieba. Do tej pory nigdy nie chorowała i nagle taka wiadomość, a że mama swoje lata już miała nikt nie chciał jej leczyć. Mieszkamy pod Kaliszem. Dzięki internetowi znaleźliśmy kontakt z Dr.Klimińską - tylko ona zajęła się naszą mamą jak własną. Odpowiedziała na wszystkie nasze pytania, nie żałowała czasu dla chorego ( wizyta nie trwa tylko 5 minut!). I choć mama już odeszła , to nadal mam poczucie ,że z Panią doktor zrobiliśmy wszystko co było możliwe.

świetna i skuteczna lekarka.Szczerze polecam.Skupiona na pacjencie jako całości,empatyczna, świetny fachowiec. Nigdy nie odmawia pomocy.Takich lekarzy to dzisiaj ze świecą szukać.

Nigdy nie odmawia pomocy.Takich lekarzy to dzisiaj ze świecą szukać.

Bardzo kompetentny lekarz, z super podejściem do pacjenta, nigdy nie oszczędza na pacjencie, zleca wszelkie niezbędne badania, polecam wszystkim