lekarz Monika Królicka-Czerniak

Nie wiem skąd te pozytywne komentarze, chyba tylko od znajomych tej Pani. Brak profesjonalizmu to lekkie określenie podejścia jakie zaserwowała mi ta Pani. Nie zasługuje nawet na nazywanie jej lekarzem. Nie dała dojść do słowa, zniecierpliwiona przewracała oczami, „z bólem” spojrzała na mój problem, skasowała 200 stówki i zasugerowała szukania pomocy gdzie indziej. Na szczęście w porę ją znalazłem u prawdziwego lekarza. Nie polecam, zaoszczędzicie czas, nerwy i pieniądze.

Polecam serdecznie, byłam na turnusie i potrzebowałam pomocy, świetny okulista cieszcie się , że macie takiego specjalistę następnym razem gdy będę w Kołobrzegu na pewno odwiedzę Panią Doktor - jest wnikliwa i zależy jej na dobru pacjenta.

Bardzo kompetentny lekarz - okulista. Wnikliwa analiza mojego przypadku. Byłam wcześniej u kilku lekarzy i dopiero tutaj uzyskałam prawidłową diagnozę. Gorąco polecam!

Niestety lekarka jest nieprzyjemna i niecierpliwa. Konkretne pytania zbywa milczeniem. Miałam wrażenie, że brak wiedzy powoduje, że obarcza winą za chorobę pacjenta. Panią doktor irytuje i denerwuje pacjent, pozwala sobie na podniesiony ton i przykre uwagi. Nie polecam!!!

Lekarz wyjątkowo arogancki, niemiły,bez szacunku do pacjenta. Po spotkaniu z tą panią rozumiem dlaczego jako jedyny okulista w mieście ma ciągle dostępne terminy i bez trudu można się dostać na "wizytę".

Bardzo dobry lekarz-wnikliwa,dokładna,z poświęceniem i empatią. Bardzo dziękuję Pani Doktor za wszystko;-) Pozdrawiam.

Pani Monika Królicka-Czerniak jest osobą miłą, kontaktową i co najważniejsze jest kompetentną, wyczerpująco przedstawia stan chorobowy. Polecam zainteresowanym. J.S.

wyczerpująco przedstawia stan chorobowy. Polecam zainteresowanym. J.S.