lek. dent. Monika Krówka

Bardzo sympatyczna, kompetentna, pomocna, miła Pani Doktor. Korzystam z jej usług od wielu lat, doradzi, wysłucha, i co najważniejsze wyleczy skutecznie zęby, plomby są trwałe, jakość usług na świetnym poziomie. Przystępne ceny usług. Dzieci przychodzą na wizytę bez oporów, ma do nich podejście. Kolorystyka gabinetu bardzo dobrze wpływa na pacjenta ;) Polecam!

Najlepsza pod każdym względem.Strach i obawy przed wizytą poszły dalekooo. Miła i uśmiechnięta.Pelny profesjonalizm i podejście do pacjenta.

Jestem bardzo zadowolony, że powierzyłem leczenie moich ząbków w ręce pani Doktor. Bardzo dokładna i zaangażowana w swojej pracy. Miły kontakt i podejście do pacjenta. W Zatorze pani Doktor cieszy sie doskonała opinia - pod którą podpisuje się. Polecam!

brak jakiego kolwiek zaangazowania w prace bardzo nie mila nie uprzejma z gory traktuje pacjeta a przeciez pracuje tylko w osrodku zdrowia i dzieki nam pacjeta ma wyplate