lekarz Monika Lubas

Wspaniały człowiek i lekarz. Bardzo pomogła mi w moich dolegliwościach. W cierpliwością i uwagą wysłuchała. Dokładnie przebadala i skierowała na potrzebne badania specjalistyczne. Bardzo miła, kulturalna, cierpliwa i przyjazna dla pacjenta. LEKARZ Z POWOŁANIA. Polecam

LEKARZ Z POWOŁANIA. Polecam

Kompetentny, zyczliwy czlowiek i lekarz. Dociekliwosc diagnostyczna dodatkowo stwarza poczucie zaufania i bezpieczenstwa u chorych.

Lekarz z powołania. Bardzo dokładna, uprzejma, z sercem do pacjenta. Zawsze bada, nawet jak przychodzisz po receptę na stałe leki. Precyzyjnie wyjaśnia chorobę. Godna polecenia

Zawiódł pokładane nadzieje i zaufanie. Zaprzestał leczenia w trakcie choroby uznając ,ze nic już nie ma do zrobienia.