lekarz Monika Siniewicz-Pietrzyk

Bardzo niekompetentna osoba. Nie podeszła nawet do dziecka, dopiero na moją prośbę osłuchała dziecko, śmiejąc się przy tym pod nosem że chodzimy z dzieckiem profilaktycznie na osłuchanie... Od drzwi postawiła diagnozę, że katar jest od ząbkowania i koniec kropka. Nie zapytała czy dziecko przyjmuje jakieś leki na stałe oraz czy na coś choruję. Porażka. Zmarnowany czas a dziecko dalej chore. Nie polecam!

Od drzwi postawiła diagnozę, że katar jest od ząbkowania i koniec kropka.
Zmarnowany czas a dziecko dalej chore.
Nie polecam!

Do pani doktor mamy stuprocentowe zaufanie. Ma niesamowitą intuicję, stawia trafne diagnozy, podchodzi do pacjenta z dużą troską i zaangażowaniem. Nie jest również obojętna na samopoczucie rodziców - dokładnie tłumaczy co dolega dzieciaczkowi, uspokaja, daje bardzo dokładne wskazówki. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na nią :)

W dniu 15.12.2021 r. umówiłam się na wizytę z córką, ponieważ dziecko miało bóle brzucha i powtarzające się wymioty. Gdy tylko lekarka usłyszała objawy, natychmiast udzieliła porady żywieniowej i powiedziała, że jeśli wymioty nie ustąpią, pacjentka będzie musiała udać się do szpitala. W ogóle nie zbadała dziecka, nie wykonała badania jamy brzusznej, nie zmierzyła temperatury - w ogóle nie zbliżyła się do dziecka. Wymioty ustały, ale po południu ból zlokalizował się w prawym dolnym rogu. Pojechaliśmy do szpitala, którego adres podała lekarka w skierowaniu - okazało się, że w tej ...

Wymioty ustały, ale po południu ból zlokalizował się w prawym dolnym rogu. Pojechaliśmy do szpitala, którego adres podała lekarka w skierowaniu - okazało się, że w tej placówce jest tylko pacjenci z Covid. W rezultacie straciliśmy dużo czasu i dotarliśmy do właściwego szpitala, gdy dziecko nie mogło się samodzielnie poruszać, musieliśmy je nosić na rękach. Okazało się, że dziecko miało zapalenie wyrostka robaczkowego, zostało zoperowane w trybie pilnym i niestety pojawiło się dużo ropy, więc kilka dni moja córka dostawała dużo antybiotyków.
Uważam, że z powodu niekompetencji lekarza, który nawet nie zbadał dziecka, nie podejrzewał możliwości zapalenia wyrostka robaczkowego i dał skierowanie do niewłaściwego szpitala, straciliśmy dużo czasu, co spowodowało zaostrzenie choroby.
Nie polecam!

Przesympatyczna,super podejście do dzieci, wszystko wytłumaczy, ma czas dla pacjenta, nie faszeruje antybiotykami dopóki nie trzeba ich podać. Po prostu lekarz z powołania 5/5

Przesympatyczna,super podejście do dzieci,
wszystko wytłumaczy, ma czas dla pacjenta,
nie faszeruje antybiotykami dopóki nie trzeba ich podać.
Po prostu lekarz z powołania 5/5

Super Pediatra! Moje dzieci zachwycone. Zawsze trafna diagnoza, rzeczowy wywiad przed każdą wizyta. Pani doktor ma doskonały kontakt z małym pacjentem. Szczerze polecam. Taki pediatra to w dzisiejszych czasach SKARB!

Fantastyczna pediatra. Ogromna wiedza, kompetencje, zainteresowanie pacjentem. Bardzo cierpliwa. Dzięki Jej fantastycznemu podejściu dzieci zawsze stosują się do zaleceń co jest kluczowe w tempie ich powrotu do zdrowia.

Na początku sierpnia byliśmy po raz pierwszy u Pani dr z córką na konsultacji medycznej, bowiem w ostatnich 2 latach średnio blisko jeden raz w miesiącu dziecko zapadało na infekcje dróg oddechowych (inni lekarze nie poradzili sobie z problemem)... Pani dr nie krępowała się przy nas skonsultować telefonicznie swoje obserwacje i decyzje z koleżankami po fachu, za co zyskała w naszych oczach ogromny szacunek i uznanie. Pełna kultura, uprzejmość, empatia, zainteresowanie, szczegółowy wywiad, uśmiech, łatwość nawiązania kontaktu, profesjonalizm. Oby więcej takich lekarzy.

Pani Doktor bardzo kompetentna,zyczliwa,punktualna.Cierpliwie odpowiada na pytania .Diagnoza trafna ,leczenie zastosowane w pore pozwolo zapobiec wielu powiklaniom u syna. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Lekarz godny polecenia odpowiednie podejście do pacjenta, dobrze dobrane leczenie. Kilkakrotnie już byliśmy z dzieckiem na wizytach u Pani doktor i Arturek szybko wracał do zdrowia. 5/5

Pani doktor godna polecenia. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i dobrała odpowiednie leki. Polecam z czystym sumieniem.

Pani doktor godna polecenia.
Przeprowadziła szczegółowy wywiad i dobrała odpowiednie leki.
Polecam z czystym sumieniem.