lekarz Monika Skrzypek

Jest naprawdę super.Odwiedza moje dzieci już od dobrych kilku lat /ok 6/i naprawdę zawsze jest wszystko w porządku.Ważne jest również to,że w razie nagłego przypadku odbierze telefon i poradzi nawet o północy:).Jest fachowa i miła.Dzieci /12lat i 4lata/bardzo ją lubią.Polecam

Godny polecenia specjalista pediatra.Moje dzieci bardzo lubią wizyty Pani Doktór , a ja wiem ,że są pod właściwą opieką.

Wspaniały pediatra.Fantasyczne podejście zarówno do dziecka jak też rodzica.Zawsze dokładnie tłumaczy co dziecku dolega,jakie ewentualne badania są konieczne.Interesuje się dzieckiem i jego stanem zdrowia,nierzadko zdarza się że sama dzwoni z zapytaniem czy stan dziecka polepsza się.Bardzo serdecznie polecam.Sama mam 7 letnią córeczkę i 16 miesięcznego synka którymi opiekuje się dr Skrzypek od urodzenia.