dr Monika Walerzak

Ortodonta

Super lekarka, miałam podejrzenie, że wada będzie wymagała poważniejszego leczenia i Pani doktor odesłała mnie do męża, aby upewnić się czy nie będzie to konieczne. Na szczęście nie było. Pani doktor jest bardzo drobiazgowa, trochę taki niemiecki ordnung must sein. Warta polecenia

Chodzę do Pani Doktor Walerzak z moimi nastoletnimi dziećmi. Pani Doktor zaleciła im aparaty stałe i jak dotąd wszystko idzie bardzo dobrze. Efekty pracy są naprawdę zadowalające. Po roku chodzenia do Pani doktor zmiany są ogromne.

Byłam pacjentką pani Moniki i jestem zażenowana i rozczarowana efektami. Pierwsza wizyta była miła, zdawałam sobie sprawę że mam dużo zębów do wyleczenia, druga sprawa to kwestia poprawienia wyglądu przednich zębów. Pani Monika obiecała że będą ładne (identycznej wielkości i koloru) no niestety na obietnicy zostało. Kosztowało mnie to bardzo dużo, w dodatku przeżyłam szok jak zmuszona bólem zęba poszłam do innego stomatologa i ten po przeprowadzeniu przeglądu powiedział mi że mam źle pozakładane plomby (nieszczelnie, z nerwów rozpłakałam się jak dziecko. Może pani Monika jest dobrym ortodontą ale stomatologiem jest fatalnym. Jest mi przykro że straciłam tyle czasu i pieniędzy.

Robiła mi przygotowanie ortodontyczne przed operacją tak że coś o niej wiem, jest solidna i nie odwala fuszerki, ogólnie polecam.

Niedawno rozpoczęłam leczenie u M. Walerzak i jak na razie jest nieźle, nie piszę tu o efektach bo na te będę musiała jeszcze poczekać ale o całej tej otoczce jaką mamy wokół leczenia, o tym jak wyglądają wizyty itp. Wygląda na to że to był dobry wybór.

Jak wiadomo leczenie ortodontyczne bywa długotrwałe dlatego tak ważne jest aby lekarz miał dobry kontakt z pacjentem i był godzien zaufania, nie wyobrażam sobie żebym miał się leczyć przez kilka czy kilkanaście miesięcy u lekarza który mnie denerwuje albo źle traktuje swoich pacjentów, pod tym względem dr Walerzak oceniam bardzo wysoko, jest miła i kompetentna, leczenie u niej to prawdziwa przyjemność. Do tego jest bardzo staranna w swojej pracy więc nie musimy się o nic obawiać, Gorąco polecam.

Chciałem pochwalić Monikę Walerzak za jej podejście do pacjenta, za to że zawsze mnie informuje co i dlaczego będzie robiła, jak będzie to robiła i co dla mnie bardzo ważne ile będzie to kosztować. Nie jestem milionerem i dlatego lubię wiedzieć na czym stoję. Pani Monika ma za to u mnie duży plus.

Fajna babka, zawsze miła i wesoła, podczas wizyt u niej czas płynął mi bardzo szybko. Bardzo dokładna, wręcz pedantyczna, wszystko zawsze musiało idealnie pasować. Polecam, mi zrobiła piękne ząbki, może pomoże i wam.

Przed założeniem aparatu byłam u kilku ortodontów, ale żaden z nich nie spodobał mi się tak jak dr Monika Walerzak. W trakcie leczenia utwierdziłam się tylko w przekonaniu że podjęłam dobrą decyzję przy wyborze ortodonty. Dr Monika Walerzak to lekarz godny zaufania, lekarz który perfekcyjnie opanował sztukę którą się zajmuje czyli ortodoncję, a więc mamy pewność że jesteśmy w dobrych rękach.

Jestem osobą o pogodnym usposobieniu i często się uśmiecham. Gdy byłam dzieckiem nie zwracałam uwagi na swój uśmiech, dopiero gdy byłam nastolatką zaczęła mi przeszkadzać moja wada i spowodowane nią przesunięcie niektórych zębów,moje zęby nie wyglądały dobrze, może nawet mnie szpeciły. Gdy zaczęłam zarabiać postanowiłem coś z tym zrobić i udać się do lekarza. Międzyczasie przeprowadziłam się do wawy i tam trafiłam na Monikę Walerzak. Dowiedziałam się od niej że nie jest jeszcze za późno na leczenie i za kilka miesięcy mogłabym mieć całkowicie proste zęby. Zdecydowałam się na aparat i to była jedna z najważniejszych decyzji w moim życiu. Mam piękny uśmiech i nie waham się go używać. Jak widzę jak na mnie patrzą to jestem dumna ze swojego uśmiechu. Pani Monika też powinna być dumna bo to w końcu jej zasługa. Dzięki jej profesjonalizmowi i zaangażowaniu wyglądam pięknie. Polecam Monikę Walerzak wszystkim którzy chcą poprawić swój uśmiech.