mgr Monika Wiśniewska

Logopeda

Świetna, bardzo kompetentna osoba w swoim zawodzie. Zajęcia są czystą przyjemnością. Z łatwością nawiązuje kontakt. Od razu potrafi zdiagnozować rodzaj zaburzenia mowy, a następnie zabrać się do wytężonej pracy. Wielkim atutem jest indywidualne podejście do każdego z pacjentów. Polecam z całego serca :) Dziękuje Pani Moniko!

Wspaniały godny polecenia specjalista a przy tym ciepła i serdeczna osoba. Polecam zarówno dorosłym jak i dzieciom. Poziom podejścia do klienta na najwyższym poziomie.

Serdecznie polecam Panią Monikę. Jest specjalistką w swojej dziedzinie. Pacjentowi poświęca dużo czasu, motywuje, informuje o postępach. Efekty pracy widoczne są szybko, a w dodatku jest przemiłą i sympatyczną osobą.

Rewelacyjny specjalista.Cena 100 zl poniewaz p Monika dojezdza do nas do domku.Zaluje ze w podpunkcie poswieconego czasu nie wyzszej punktacji bo spedza u nas sporo czasu na kazdych zajeciach :) Ciepłe podejście do dzieciaczka.Z reką na sercu polecam :)

Pani Monika to wspaniała osoba, pełna serca i poświęcenia dla dziecka, zajęcia z dzieckiem są bardzo intensywne i ciekawe. Moje dziecko uwielbia te zajęcia . Pełny profesjonalizm Polecam

Godna polecenia Pani,poswieca bardzo duzo czasu, widac zaangazowanie ,umie zachecic dziecko do pracy.Efekty pracy widoczne golym okiem.Polecamy wszystkimrodzicom

Polecam serdecznie, miła i uśmiechnięta Pani logopeda, efekty terapii błyskawiczne. Gorąco polecam, wspaniały specjalista Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Logopeda Poznań"?

Storczykowa 12/3
61-493 Poznań

Gabinet prywatny
Poleska 41 lok. 6
51-354 Wrocław
pl. Nowy Targ 28, pok. 410 (Rynek)
Wrocław
Piękna 47
60-589 Poznań
Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Wagrowska 6
61-369 Poznań