Monika Wiśniewska

Logopeda

Z wykształcenia jestem logopedą i pedagogiem specjalnym. Wiedzę i zainteresowania z zakresu mechanizmów mowy,jej zaburzeń i terapii, zdobyłam na studiach, na Wydziale Pedagogiki i Psychologii, kierunek Pedagogika, specjalność: Logopedia,w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy - obecnie Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. Wiedzę swą kolejno pogłębiałam na UAM w Poznaniu - Wydział Studiów Edukacyjnych kierunek pedagogika specjalna.
Zainteresowanie metodami terapii logopedycznej zaowocowały ...

Świetna, bardzo kompetentna osoba w swoim zawodzie. Zajęcia są czystą przyjemnością. Z łatwością nawiązuje kontakt. Od razu potrafi zdiagnozować rodzaj zaburzenia mowy, a następnie zabrać się do wytężonej pracy. Wielkim atutem jest indywidualne podejście do każdego z pacjentów. Polecam z całego serca :) Dziękuje Pani Moniko!

Wspaniały godny polecenia specjalista a przy tym ciepła i serdeczna osoba. Polecam zarówno dorosłym jak i dzieciom. Poziom podejścia do klienta na najwyższym poziomie.

Serdecznie polecam Panią Monikę. Jest specjalistką w swojej dziedzinie. Pacjentowi poświęca dużo czasu, motywuje, informuje o postępach. Efekty pracy widoczne są szybko, a w dodatku jest przemiłą i sympatyczną osobą.

Rewelacyjny specjalista.Cena 100 zl poniewaz p Monika dojezdza do nas do domku.Zaluje ze w podpunkcie poswieconego czasu nie wyzszej punktacji bo spedza u nas sporo czasu na kazdych zajeciach :) Ciepłe podejście do dzieciaczka.Z reką na sercu polecam :)

Godna polecenia Pani,poswieca bardzo duzo czasu, widac zaangazowanie ,umie zachecic dziecko do pracy.Efekty pracy widoczne golym okiem.Polecamy wszystkimrodzicom

Pani Monika to wspaniała osoba, pełna serca i poświęcenia dla dziecka, zajęcia z dzieckiem są bardzo intensywne i ciekawe. Moje dziecko uwielbia te zajęcia . Pełny profesjonalizm Polecam

Polecam serdecznie, miła i uśmiechnięta Pani logopeda, efekty terapii błyskawiczne. Gorąco polecam, wspaniały specjalista Pozdrawiam