lekarz M.Riyad Sulima

2,1
2,2
2,4
2,1

Lekarz zadaje pytania, ale nie słucha odpowiedzi. Przy badaniu gardła, kolega z gabinetu świecił latarką z iphona... Wizyta odbyła się na wieczorynce, zależało mi na osłuchaniu i jednym dniu zwolnienia, żeby wyleżeć chorobę. W zamian za to, uzyskałam receptę z pięcioma lekami, w tym z silnym antybiotykiem. Leki wydane bez żadnego komentarza, bez zapytania o przewlekłe choroby - udało mi się wtrącić, że mam chorą wątrobę, jednak recepta juz zatwierdzona. Na pytanie czy antybiotyk jest potrzebny, uzyskałam odpowiedz, ze skoro tu przyszłam to chyba właśnie po antybiotyk, pomimo, że cech infekcji bakteryjnej nie ma. Co do zwolnienia - napisano "zlecam odpoczynek kilka dni od zajęć akademickich". Oczywiście czegoś takiego na uczelni nie przyjmują... Po wizycie czuje duże zażenowanie i mam nadzieje, że więcej lekarza nie spotkam.

Ten pan nie wpuścił w niedziele na dyżurze mojej mamy do gabinetu tylko polecił pielęgniarce przekazać aby moja mama zadzwoniła do niego na komórkę i przedyktowala mu rezonans i wyniki innych badań, nadmienię ze mama nie mogła się ruszyć i wyła z bólu. Dopiero potem otworzył i ja łaskawie wpuścił. Konsultacja niegodna stopnia lekarza czy człowieka. Żenujący popis braku empatii i absolutny brak profesjonalizmu.

Konsultacja niegodna stopnia lekarza czy człowieka.
Żenujący popis braku empatii i absolutny brak profesjonalizmu.

Lekarz leczy przez biurko, tylko pyta nic nie weryfikuje, wypisuje tylko receptę, patrzy w monitor i puszcza do domu, brak z mojej strony zaufania do jego zalecen zwlaszcza ze zapisal garsc pigulek moze cos pomoze , uprzejmość bardzo skromna ale w standardach

Brak kultury i podejścia do pacjenta. Lekarz chyba zły, ponieważ został obudzony przez pacjentkę z bólem brzucha, która potrzebowała pomocy. Wizyta na pogotowiu rekordowo szybka 5 minut. Zero badania i pd razu wypisana recepta. Widać na pomoc nie ma co liczyć u tego lekarza. Olewka w stosunku do pacjenta. Nie wiem na co idą wszystkiie skladki skoro nawet nie można liczyć na normalne podejście lekarz - pacjent. Najchętniej dałbym minus 1.

Miałam przyjemność doktora poznać na NPL, bardzo miły sympatyczny pan doktor. Dziecko dokładnie przebadane.bez pośpiechu. Polecam bo to już nie pierwsza nasza wizyta.

Polecam bo to już nie pierwsza nasza wizyta.

Wspaniały człowiek, chodziłam z dusznością przez 3 miesięcy,i on postawił włściwą diagnozę i skierował na oddział kardiologii z zapalenie serca.

Zero podejścia do pacjenta. Wylądowałam na pogotowiu z bólami żołądka a on nawet mnie nie zbadal. Kazał się położyć na kozetce i pokazać gdzie boli, nawet nie podszedł! Od razu stwierdził że zaparcia (?!?!?) i przepisał antybiotyk i czopki. Nie poważny człowiek.

Nie poważny człowiek.

Doktor , niekulturalny , ani dzień dobry ani pocałuj mnie w d***. Mnie leczył , przez biurko jak kaszmirowski , a mojego -3 letniego syna nie badał , zobaczył tylko i wyłącznie do gardła. Cud , że dawkowanie leku napisał. Z takim podejściem max , co ten Pan może leczyć to krowy .

Konkretny lekarz.widać że ma doświadczenie, badanie recepta i do domu,miałem wątpliwości ale pomogło.

Lekarz bawi się w Szamana bez badania przypisuje antybiotyki zero zaangażowania. Jak to spotkacie od razu z gabinetu wychodzicie.

Jak to spotkacie od razu z gabinetu wychodzicie.