lekarz M.Riyad Sulima

1,8
2,1
1,9

Brak kultury i podejścia do pacjenta. Lekarz chyba zły, ponieważ został obudzony przez pacjentkę z bólem brzucha, która potrzebowała pomocy. Wizyta na pogotowiu rekordowo szybka 5 minut. Zero badania i pd razu wypisana recepta. Widać na pomoc nie ma co liczyć u tego lekarza. Olewka w stosunku do pacjenta. Nie wiem na co idą wszystkiie skladki skoro nawet nie można liczyć na normalne podejście lekarz - pacjent. Najchętniej dałbym minus 1.

Zero podejścia do pacjenta. Wylądowałam na pogotowiu z bólami żołądka a on nawet mnie nie zbadal. Kazał się położyć na kozetce i pokazać gdzie boli, nawet nie podszedł! Od razu stwierdził że zaparcia (?!?!?) i przepisał antybiotyk i czopki. Nie poważny człowiek.

Nie poważny człowiek.

Miałam przyjemność doktora poznać na NPL, bardzo miły sympatyczny pan doktor. Dziecko dokładnie przebadane.bez pośpiechu. Polecam bo to już nie pierwsza nasza wizyta.

Polecam bo to już nie pierwsza nasza wizyta.

Konkretny lekarz.widać że ma doświadczenie, badanie recepta i do domu,miałem wątpliwości ale pomogło.

Wspaniały człowiek, chodziłam z dusznością przez 3 miesięcy,i on postawił włściwą diagnozę i skierował na oddział kardiologii z zapalenie serca.

Doktor , niekulturalny , ani dzień dobry ani pocałuj mnie w d***. Mnie leczył , przez biurko jak kaszmirowski , a mojego -3 letniego syna nie badał , zobaczył tylko i wyłącznie do gardła. Cud , że dawkowanie leku napisał. Z takim podejściem max , co ten Pan może leczyć to krowy .

Lekarz bawi się w Szamana bez badania przypisuje antybiotyki zero zaangażowania. Jak to spotkacie od razu z gabinetu wychodzicie.

Jak to spotkacie od razu z gabinetu wychodzicie.

Brak słów.Zero żetelności i kompetencji... Nie rozpoznał zatorowości płucnej u mnie po porodzie powikłanym krwotokiem.Po 3 godzinach byłam już na intensywnej terapii... Nieuprzejm nawet stetoskopu nie przyłożył mimo że miałam duszność i 40st.Ktoś taki nie powinien być lekarzem