lekarz Natalia Retkowska-Tomaszewska

2,9

2 lata temu Pani dr stanęła na naszej drodze,teraz kolejny raz.Bogu dzięki za takich lekarzy.Konkretna,rzeczowa ,bardzo dobry specjalista,a przy tym z pokładami empatii,zrozumienia , współczucia.Polecam z całego serca Panią dr.

Pani Natalia to Anioł nie lekarz ! Z całego serca polecam ! Empatyczna, wyrozumiała, zaangażowana a przede wszystkim specjalista naprawdę wysokiej klasy ! Jesteśmy jej dozgonnie wdzięczni, bo dzięki jej trafnej decyzji nasza córka żyje i ma się świetnie ! Odpowiada na każdą wiadomość, wnikliwie wszystko tłumaczy! Polecam polecam polecam ! Wszystkie negatywne opinie to jakiś nieprzyzwoity hejt ! Lekarz na medal ! Matylda z rodzicami

Trafiłam do Pani Doktor z córką która od urodzenia ma silną spastykę kończyn dolnych. Jestem bardzo wdzięczna za poprowadzenie córki zakończone wszczepieniem pompy baklofenowej która teraz znacznie ułatwia nam pielęgnację córki. Dziękuję

Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Doktor. Kiedy zdiagnozowano u synka chorobę, zostaliśmy potraktowani bardzo poważnie i profesjonalnie. Pani doktor wytłumaczyła nam dokładnie wszystkie wątpliwości. Po konsultacji synek został przyjęty do szpitala, i od razu następnego dnia przez p. Natalię zoperowany. Po cięciu nie ma nawet śladu, operacja była przeprowadzona bardzo szybko a syn czuł i czuje się świetnie. Pani Doktor jest osobą bardzo kulturalną, skromną i sympatyczną.

Specjalista dziecięcy bez najmniejszego stopnia empatii do dzieci. Arogancka, bezczelna i pełna pogardy do pacjenta. Miałem do czynienia niestety z tą panią w ambulatorium chirurgicznym na dyżurze w szpitalu w Zielonej Górze w sprawie córki. Zamiast udzielić rzeczowej porady lekarskiej, ochrzaniła za zdarzenie które nastąpiło wcześniej i odesłała (bez przepisania czegokolwiek) do poradni chirurgicznej. Jeśli celem chirurga dziecięcego jest zastraszanie, to ta pani osiągnęła szczyt. Córka, po wyjściu z gabinetu, musiała zażyć tabletki ziołowe na uspokojenie, nie mogła wyjść z traumy przez kilka godzin.

Osoba bardzo arogancka ,nie życzliwa bez empatii do pacjenta jak również do rodziny chorego nie komunikatywna

Nieprawdopodobnie niemiła i pogardliwa osoba. Z ogromna złością, frustracją i chamstwem traktuje pacjentow. Twierdzi, ze ktos z "bolem nozki" biegnie do szpitala bo służba zdrowia w Polsce jest darmowa. Naprawdę? Naprawdę ktoś kto jest lekarzem moze byc tak ograniczony, zeby twierdzić, ze sluzba zdrowia w Polsce, czy innym europejskim kraju jest darmowa? Pani ponadto w pierwszym kontakcie poleca wziecie lekow oraz smarowanie Altacetem i samodzielna diagnozę, aby nie przybiegac do "darmowego" szpitala z blahostkami. W XXI wieku spotkalam sie z kompletnym dnem komunikacyjnym, pogardą i brakiem profesjonalizmu. Żenująca wizytówka szpitala, tym bardziej, ze dotad mialam wyłącznie dobre doświadczenia z Ambulatorium Chirurgicznym i przemila opieka.

lekarz Natalia Retkowska-Tomaszewska to najgrszy możliwy typ lekarza. Pozbawiona empatii. Nie nastawiaona na pomoc tylko obelżywe zachowanie wobec pacjenta, który jest w potrzebie. Powinna mieć dożywotni zakaz pracy z ludźmi i pracy jako lekarz. to jak potraktowała bliska mi osobę na swoim dyżuże w szpitalu zielonogórskim jest niebywałe.

Pani doktor jest zaangażowana, wnikliwa i sympatyczna. Mimo późnych godzin na dyżurze była spokojna i uśmiechnięta. Polecam

Podobnie było ze mną. W pierwszej kolejności jakie brałem leki przeciwbólowe i czym smarowałem nogę, którą skręciłem. Jak powiedziałem. że leków nie brałem bo bół jest do zniesienia to usłyszałem czy aby na pewno mnie boli i po co w takim razie przyszedłem jak trzeba najpierw domowymi sposobami łagodzić objawy. Po wymianie zdań udało wykonać się RTG i teoretycznie wyszło skręcenie stawu skokowego. Diagnoza-leki przeciw bólowe, chłodne okłady altacet do smarowania i nie przeciążać nogi. Czas oczekiwania na całość procesu 3 godziny. Pani doktor niepotrzebnie wdaje się w dyskusje. Zobaczymy za kilka dni czy diagnoza trafna