lekarz Natalia Retkowska-Tomaszewska

2,8
3,3

Trafiłam na ta lekarkę podczas jej dyżuru w szpitalu w Zielonej Górze. Zostałam potraktowana w sposób bardzo niesympatyczny. Miałam stłuczony łokieć, sprawa raczej prosta i dosyć szybka, ale ile się nasłuchałam, ze po co ja właściwie przyszłam, dlaczego nie wzięłam leków przeciwbólowych, ,, czy jak mnie boli głowa to tez nie biorę leków przeciwbólowych ?”. Mam rozumieć, ze pani doktor pacjentowi po urazie zawsze na początku zaleca tylko przyjmowanie analgetykow, bez troski czy doszło do złamania, skręcenia czy stłuczenia. Niepotrzebnie bardzo negatywna atmosfera, a na dodatek mało wyjaśnień jak dbać o rękę, co robić. Po temblak musiałam jechać na drugi koniec miasta do apteki dyżurnej. Może to nie wina akurat p. Doktor ze w szpitalu nie ma chusty, ale nawet jakby była i tak by mi jej nie założyła. A może jednak była ? Współczucie i podejście do pacjenta na niskim poziomie.

Podobnie było ze mną. W pierwszej kolejności jakie brałem leki przeciwbólowe i czym smarowałem nogę, którą skręciłem. Jak powiedziałem. że leków nie brałem bo bół jest do zniesienia to usłyszałem czy aby na pewno mnie boli i po co w takim razie przyszedłem jak trzeba najpierw domowymi sposobami łagodzić objawy. Po wymianie zdań udało wykonać się RTG i teoretycznie wyszło skręcenie stawu skokowego. Diagnoza-leki przeciw bólowe, chłodne okłady altacet do smarowania i nie przeciążać nogi. Czas oczekiwania na całość procesu 3 godziny. Pani doktor niepotrzebnie wdaje się w dyskusje. Zobaczymy za kilka dni czy diagnoza trafna

Pani doktor jest zaangażowana, wnikliwa i sympatyczna. Mimo późnych godzin na dyżurze była spokojna i uśmiechnięta. Polecam

Fantastyczna, ciepła osoba, z dobrym podejściem do dzieci i do tego rzetelna. Dzięki jej wsparciu, przetrwałam pobyt mojego synka w szpitalu. Polecam Panią Doktor