lekarz Natalia Ukleja-Sokołowska

Horror a nie lekarz, zero podejścia do pacjenta, czułem się jak intruz, ta pani doktor nie ma szacunku do pacjenta, dała mi do zrozumienia że nie jestem "na jej poziomie" wiec nie ma czasu mi nic tłumaczyć, rzuciła mi pare chłodnych i niemiłych spojrzeń jak zadawałem jej pytania, na jedno z nich odpowiedziała tylko "ehhh gdybym ja miała czas panu tłumaczyć, jak jest ummie pan obsługiwać komputer i pisać na klawiaturze i czytać ze zrozumieniem to niech pan sobie poczyta w internecie" ODPYCHAJĄCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPYCHAJĄCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!