lekarz Natasza Hładuń

Psychiatra

Nie polecam poszedłem z problemami z myślami samobójczymi ale u pani zachowywałem się normalnie. Pani zbagatelizowała mój problem po czym powiedziała ze zmyślam. niestety musiałem pójść do innego lekarza który rzeczywiście zobaczył ze mam problem bo głębszych badaniach wyszło ze mam depresje spowodowaną przez złą atmosferę w pracy

Wpaniała osoba i bardzo dobry lekarz. Empatyczna, pełna zrozumienia, szczegółowo tłumaczy proces leczenia. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy psychiatrycznej, to z całego serca polecam Panią doktor.

Pani doktor jest przede wszystkim dobrym człowiekiem, i sądzę, że to stąd wynika jej sympatyczne podejście do pacjenta. Dobrze dobiera leki i można z nią rozmawiać wprost jeśli ma się uwagi co do leczenia i dawkowania.

Na wizycie okazało się że Pani Doktor ma już informacje o moim dziecku zdobyte z oddziału dziennego, co było miłym zaskoczeniem. Postawiła dziecku trafną diagnozę oraz wytłumaczyła działanie leku który wcześniej został zapisany mojemu dziecku pozostawiając decyzję nam czy chcemy go stosować. (w naszym wypadku nie jest konieczne podawanie leku ale może w pewnym stopniu ułatwić funkcjonowanie). Takiego podejścia potrzebowaliśmy i jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna. Polecam bo to sympatyczna i rzetelna osoba.