Nefrolog

Rzeszów

Polecam, człowiek stworzony dla innych.Odbiera telefony o każdej porze.Wizyta przebiega bez pośpiechu.Wzbudza mocne zaufanie.Posiada niesamowitą wiedzę

Białystok

Panią doktor znaleźliśmy w kryzysowym momencie życia naszej córki. Przejechaliśmy do niej 500km i nie żałujemy. Pani doktor fachowo i dokładnie wytłumaczyła nam co się dzieje z naszym dzieckiem. Zaszokowana dotychczasową pomocą nefrologa wzięła się za naszą córkę i zdiagnozowała do końca. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani. Wspaniala kobieta.
Opinia dodana przez: Kasia

Eve Chowaniec

Nefrolog, Internista

Fajna kobieta. Kontaktowa z pacjentem, energiczna i dobry lekarz. Widać po niej chęć do zawodu i pacjenta. I uwaga mężczyźni : najpiękniejsze włosy na świecie.
Opinia dodana przez: jerzy

NZOZ STREFA ZDROWIA

Pani doktor przyjęła nas w przychodni MediPark. Zdecydowanie polecam Panią doktor. Ma świetne podejście do dzieci, szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie omawia leczenie. Bardzo dobry specjalista :)
Opinia dodana przez: Paula

MULTIDENT
KATOWICKA 26
Mysłowice

Super lekarz 😷 polecam. Podchodzi normalnie do sprawy, nie błądzi tylko leczy........................

Tomaszowskie Centrum Zdrowia - Oddział pediatryczny

Tomaszów Mazowiecki

wspaniały człowiek i lekarz z dużą wiedzą medyczną, uprzejma dla pacjentów i rodziny, godna polecenia, swój zawód wykonuje z powołania

Klinika Nefrologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Wewnętrznych ze Stacją Dializ - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Szpital Uniwersytecki im. dr Antoniego Jurasza

85-094 Bydgoszcz

Xxx fax xxxccxxxxcgffcbbhgvvhbvccgbbhnh. Hh ycfcb cyt hub hub Chojnic g b głuchych gg. V xxx g highv

Szczecin

Bardzo polecam Panią doktor poprosiłam o konsultacje dla mojego 4 letniego dziecka z poważną wadą układu moczowego i wodonerczem. Wytłumaczył wszystko w sposób fachowy rzetelny i co najważniejsze zrozumiały dla prostego człowieka, przy tym bardzo miła i uprzejma. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gadomska

ulica Wileńska 1
47-400 Racibórz

Polecam jak najbardziej Panią doktor. Jej podejście do pacjenta jest super. Prawdziwy lekarz z powołania. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Miły Pacjent

dr n. med. Aleksandra Rymarz

Transplantolog, Nefrolog

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

Rewelacyjna, sympatyczna Pani doktor, która poważnie podchodzi do swoich obowiązków,potrafiąca współodczuwać trudną sytuację pacjęta, dysponująca wiedzą, zaangażowana w pracę. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: serwall