Nefrolog

Prywatna praktyka lekarska

None

W ciągu 4 lat mojej choroby dała się poznać jako wspaniały, opiekuńczy, przyjazny , wnikliwy, pełen poświecenia, cierpliwy lekarz. Pod jej opieka i jej zespołu którym kieruje na oddziale nefrologi człowiek czuje się naprawdę leczonym. Chciało by się mieć wszystkich tak troskliwych lekarzy.
Opinia dodana przez: mirosław

Niesamowicie ciepła i kompetentna osoba, Wspaniały specjalista w swojej dziedzinie. Sama byłam jej pacjentką i wiele jej zawdzięczam, bo szybko zdiagnozowała problem i w krótkim czasie przywróciła mnie do zdrowia. Oby więcej takich lekarzy

Centrum Rehabilitacji Terapia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Jako lekarz prowadzący jest dostępna o każdej porze nocy i dnia. Można jej zaufać w stu procentach. Jestem wdzięczna tej Pani lekarz za opiekę nad mężem. I jestem pewna, że gdyby był wciąż pod jej opieką to by wciąż żył.

Ziębicka 7 lok. 17

Trafiłam pod opiekę Pani doktor w wieku ok 5 lat, w rozpoznaniu wodonercze obustronne, kamica nerkowa i zespół nerczycowy. Obecnie mam 22 lata, dzięki jej determinacji i kilku innych lekarzy z instytutu mogę prowadzić normalne życie bez stresu i większych wyrzeczeń. Pani Tomaszewska to prawdziwy anioł, umawiała mnie zawsze w szybkich terminach, na zaś robione badania aby wykluczyć inne schorzenia, pilnowanie wszelkich dalszych konsultacji w innych problemach zdrowotnych bo tez ...
Opinia dodana przez: Ewelina
Pod opieką Pani Doktor mój mąż jest od ponad 2 lat. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy do Pani Docent, czujemy się bezpiecznie wiedząc, że zawsze otrzymamy pomoc i radę. Wcześniej wędrowaliśmy od jednego nefrologa do innego i było tylko gorzej. Dziękujemy Pani Katarzyno i życzymy dużo zdrowia i samych miłych chwil w Nowym 2018 roku!
Alicja i Krzysztof D.
Opinia dodana przez: Alicja

Pro vita
Konstytucji 3 maja
Międzyrzecz

Byłam u doktora ,pierwszy raz i wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie,żaden dotychczasowy lekarz nie przeprowadził tak dokładnego wywiadu i badania jak doktor Jarmoliński ,nie zostawia pacjentów samych sobie ,polecam
Opinia dodana przez: Dorota

Nowy Sącz

Jeszcze tak życzliwego lekarza w swoim życiu nie spotkałam a mam już 48 lat. Perełka w dzisiejszych czasach.

dr n. med. Zofia Zinkiewicz

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Polecam z całą odpowiedzialnością! Profesjonalnie i w końcu lekarz nie wciskający na siłę antybiotyków czy innych cudownych "uzdrawiaczy" które można dostać wyjątkowo tylko w jednym poleconym sklepie...
Opinia dodana przez: Wojciech

Przychodnia.
Majkowska 13a
62-800 Kalisz

Bardzo miły lekarz dla pacjentów z NFZ. Wzorowa kultura, człowiek nawet nie boi sie swojej choroby.
Opinia dodana przez: szczurek838

Aeskulap
Krakowska 5/7
26-610 Radom

Dr Sokalski to bardzo wrażliwy, subtelny specjalista. Do każdej jednostki chorobowej podchodzi indywidualnie, rzeczowo. Pierwszy raz w moim 50 letnim życiu dr Sokalski przeprowadził wywiad z którego wynikło, że moje schorzenie uwarunkowane jest genetycznie. Owszem objawy są istotne ale zainteresowanie podmiotowe pacjentem są priorytetem w pracy tego znakomitego specjalisty. Polecam!!!!