Nefrolog

Aeskulap
Krakowska 5/7
26-610 Radom

Dr Sokalski to bardzo wrażliwy, subtelny specjalista. Do każdej jednostki chorobowej podchodzi indywidualnie, rzeczowo. Pierwszy raz w moim 50 letnim życiu dr Sokalski przeprowadził wywiad z którego wynikło, że moje schorzenie uwarunkowane jest genetycznie. Owszem objawy są istotne ale zainteresowanie podmiotowe pacjentem są priorytetem w pracy tego znakomitego specjalisty. Polecam!!!!

Poznań

Super Pani Dr! Bardzo dobre podejście do chorego, skrupulatnie bada, dobrze wysłuchuje płuca, oskrzela.

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Polecam tego lekarza. Nigdy nie musiałam długo czekać na wizytę. Jestem zadowolona. Dzieci też chętnie do niego chodzą i nie boją się.

Szptal Kliniczny Dzieciątka Jezus
Warszawa, ul. Lidleya 4

Wyjątkowo empatyczny, spokojny, słowny, serdeczny. Rzadko dzisiaj spotyka się takich lekarzy, niestety.

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Super doktor. Ladna sympatyczna ale kiedy potrzeba potrafi postawić do pionu.Bardzo konkretna i fachowa.Lecze się u niej juz kilka lat i kazde spotkanie z Nia to czysta przyjemnosc.
Opinia dodana przez: Jerzy

Centrum Dializ MCD
Okrężna 34
13-200 Działdowo

Najlepszy w Polsce fachowiec od przetok i bardzo dobry nefrolog polecam wszystkim jego usługi Remigiusz z Nowego Miasta Lub.

Bydgoszcz

świetny lekarz, bardzo mi pomógł. Polecam zdecydowanie!!!

Katedra i Klinika Nefrologii i Medycyny Transplantacyjnej Akademii Medycznej we Wrocławiu

Wrocław

Wybitny specjalista, nefrolog. Szczerze polecam. Zajmuje się chorym holistycznie. Co szczególnie ważne, poświęcił mi bardzo dużo czasu, aby dogłębnie poznać problem. Z pewnością skorzystam z jego konsultacji w przyszłości celem kontroli wyników i leczenia.
Opinia dodana przez: Maria

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Bardzo miła,przyjazna i kompetentna Pani doktor Polecam.

gabinet nefrologia
walbrzych
58-309 Wałbrzych

Mądra, miła i wrażliwa. Bardzo dobry nefrolog. Polecam Panią doktor każdemu potencjalnemu pacjentowi. Życzę Pani doktor zdrowia i samych pogodnych dni.