Ewa Ptak-Uranówka

Pediatra, Nefrolog

Pani doktor wyjątkowo nie miła - nie dość że wypisała błędnie receptę (nie znała dobrze nazwy leku i sprzedawanych dawek - a był to lek bez którego nie można się obejść - był niezbędny natychmiast) to jeszcze Pani z łaska poprawiła receptę na prawidłową i stwierdziła żeby do niej już nie przychodzić więcej hmm... każdy ma prawo się pomylić ale na litość boską dlaczego nie umie się do tego przyznać ...

dr n. med. Tomasz Jarmoliński

Nefrolog dziecięcy

Pro vita
Konstytucji 3 maja
Międzyrzecz

Byłam u doktora ,pierwszy raz i wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie,żaden dotychczasowy lekarz nie przeprowadził tak dokładnego wywiadu i badania jak doktor Jarmoliński ,nie zostawia pacjentów samych sobie ,polecam
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Tadeusz Gauda

ulica Kozielska 4
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Witam... ja jestem odmiennego zdania niż osoby, które tutaj się wypowiadają. Pan doktor jest osobą kompetentną, każda jego diagnoza jest trafna w 100%. Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia... a to że czasem może miewa humory to jest rzecz normalna bo każdy jest tylko człowiekiem. Ludzie nie wymagajcie żeby lekarze i personel w prawdziwym szpitalu przyjmował postawy takie jak bohaterzy " Na dobre i na złe". Pamiętajcie to jest tylko ...

lekarz Antoni Koźmiński

Nefrolog, Anestezjolog

Centrum Dializ MCD
Okrężna 34
13-200 Działdowo

Najlepszy w Polsce fachowiec od przetok i bardzo dobry nefrolog polecam wszystkim jego usługi Remigiusz z Nowego Miasta Lub.

lekarz Ewa Szafrańska

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Jest przemiłą panią doktor godną polecenia, ma cudowne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy mamie na czym choroba polega, wspiera, dodaje otuchy,bada dziecko również bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania naprawdę wyczerpująco,życzyć swoim dzieciom tylko takich lekarzy na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Witold Woch

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Świetny specjalista nie tylko nefrolog jak i internista. Godny polecenia nareszcie ktoś taki w Nowym Sączu :)

dr n. med. Lesław Bąk

Nefrolog, Internista

tel.kom.501362995
Pocztowa 28
71-118 Szczecin

Wspaniały , wyjątkowy lekarz, wybitny specjalista, wszechstronny. Ma wyjątkowe podejście do pacjenta, poświęca mu dużo czasu i uwagi. Jestem mu ogromnie wdzięczna za pomoc i troskę.
Opinia dodana przez: Iwona M.

lekarz Teresa Radny

Dworcowa 10
62-800 Kalisz

Takich lekarzy nam brakuje w służbie zdrowia, nie było by kolejek, drożyzny i było by mniej chorych - żyje od 14 lat dzięki tej Pani
Opinia dodana przez: jurek

dr n. med. Ryszard August

Nefrolog, Internista

Nowy Sącz

Jeszcze tak życzliwego lekarza w swoim życiu nie spotkałam a mam już 48 lat. Perełka w dzisiejszych czasach.

lekarz Małgorzata Rumieniecka

Nefrolog dziecięcy

Łódź

Wspaniały lekarz. Byłam bardzo mile zaskoczona dociekliwością Pani doktor, dokładnością, właściwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Iwona