Nefrolog

gabinet nefrologia
walbrzych
58-309 Wałbrzych

Mądra, miła i wrażliwa. Bardzo dobry nefrolog. Polecam Panią doktor każdemu potencjalnemu pacjentowi. Życzę Pani doktor zdrowia i samych pogodnych dni.

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Wspaniały lekarz, poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu, ile wymaga. Uprzejmy i konkretny. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Marta_mk

lekarz Ewa Szafrańska

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Jest przemiłą panią doktor godną polecenia, ma cudowne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy mamie na czym choroba polega, wspiera, dodaje otuchy,bada dziecko również bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania naprawdę wyczerpująco,życzyć swoim dzieciom tylko takich lekarzy na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Karolina

Gabinety Lekarskie SENSOR
ul. Szopena 26 lok. 2
Rzeszów

Profesjonalista w każdym calu. Lekarz z powołania, ma świetny kontakt z pacjentami, zawsze miły, ma czas dla każdego.

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Leczymy się u p.oktora na Spornej, ale całe szczęście od sierpnia będzie przyjmował w Med Polonii. Na Sporną jest się trudno dostać, a w Med Polonii leczymy się juz cała rodziną. Szczerze polecam tego lekarza wszystkim rodzicom, którzy błądzą po lekarzach z chorobami ukladu moczowego dzieci. My walczyliśmy dlugo z infekcjami ukł moczowego u córki, aż nie dotarliśmy do dr Zaniewa. Wysoka kultura osobista, dobry kontakt z rodzicami i dzieckiem. ...

GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
43-400 Cieszyn

Bardzo dobry lekarz!!! Fachowo podchodzi do choroby każdego pacjenta.

dr n. med. Dariusz Mamczur

Wizyty domowe, Nefrolog

przychodnia
Armii Krajowej 54 lok. 8
94-046 Łódź

Jestem jego pacjentem od dwóch lat. Zawsze trafna diagnoza. Wizyta trwa nawet do 1 godziny. Profesjonalista jakiego nigdy nie spotkałem

Leśna 28 lok. 1
58-100 Świdnica

Polecam leczenie u tej Pani:)Pani doktor wzbudza zaufanie z zaangażowaniem podchodzi do leczenia pacjenta, poświęcając mu przy tym czas. Jest uprzejmą i kompetentną osobą.

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Kiedy moja córka była w klinice jako małe dziecko to tylko dzięki takim ludziom jak Pani Profesor nigdy nie bała się szpitala a przeleżała w klinice z przerwami 4 lata.
Dziś córka ma 28 lat i do dziś wspomina chwile w szpitalu bez cienia niechęci.
WIELKIE DZIĘKI PANI PROFESOR!!!!
Opinia dodana przez: Liliana Kizińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

super lekarz, ma czas dla pacjenta, wzbudza zaufanie ,