Nefrolog

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Tacy lekarze jak Pani Doktor, to dziś już rzadkość. Profesjonalizm, duża wiedza, kultura osobista, takt i ...cierpliwość do pacjentów.Umie i chce wysłuchać.Diagnozuje trafnie i po zastanowieniu, bez pośpiechu. Człowiek czuje, że dla Pani Doktor nie jest jedynie "jednostką chorobową". Cieszę się, ze do Niej trafiłam, bo jestem tzw."ciężkim przypadkiem" a pod opieką Pani Doktor czuję się bezpieczna. Szczerza polecam!-Sandra
Lekarz z powołania i bardzo dobry człowiek.

Bielsko-Biała

potrafi zadzwonić do pacjenta po konsultacjach z innymi specjalistami

Łódź

Wspaniały lekarz. Byłam bardzo mile zaskoczona dociekliwością Pani doktor, dokładnością, właściwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Iwona

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Pan doktor Wajda to cudowny lekarz, specjalista, człowiek. Nie sądziłam że tacy ludzie istnieją. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Jola

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor okazuje autentyczną troskę o pacjenta i zrozumienie dla rodziców. Skrupulatnie bada, tłumaczy wyniki, uspokaja, jest opanowana. Jest bardzo pomocna. Czuliśmy, że nasz synek jest w dobrych rękach. Oby jak najwięcej takich lekarzy.

Katedra Nefrologii UJCM

Kraków

Bardzo kompetentna osoba, znana mi od kilkunastu lat.
Leczy bezinteresownie i angażuje się niezwykle w całość terapii. Gorąco polecam.

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Ja jestem pacjentką w CenterMed i uważam, że to lekarz na najwyższym poziomie. Bardzo zaangażowany w pracę i pacjentem, widać, że leczenie to dla niego pasja i powołanie a nie tylko zawód.
Opinia dodana przez: Marta

Bardzo kompetentna, uprzejma, cierpliwie udziela wszelkich wyjasnień, lekarz godny polecenia.

Białystok

Pani dr ma swietne podejsce do dzieci, a do tego sumienne do swojej pracy. Co sie zdarza nieczesto, nawet gdy przyjmuje z funduszu traktuje pacenta jak na prywatnej wizycie, poswieca odpowiednio duzo czasu, nie bagatelizuje nawet drobnych dolegliwosci,podchodzi z szacunkiem do trski rodzica. Ja miaam z Nia stycznosc zarowno podczas pobytu na oddziale w szpitalu jak i podczas wizyt w poradni. Gdy sie cos dzieje Pani dr przyjmie i naprawde ...