Filtruj terminy

Nefrolog W Województwie: Zachodniopomorskie

Szczecin

Bardzo polecam Panią doktor poprosiłam o konsultacje dla mojego 4 letniego dziecka z poważną wadą układu moczowego i wodonerczem. Wytłumaczył wszystko w sposób fachowy rzetelny i co najważniejsze zrozumiały dla prostego człowieka, przy tym bardzo miła i uprzejma. Bardzo polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Gadomska

Centrum Rehabilitacji Terapia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Jako lekarz prowadzący jest dostępna o każdej porze nocy i dnia. Można jej zaufać w stu procentach. Jestem wdzięczna tej Pani lekarz za opiekę nad mężem. I jestem pewna, że gdyby był wciąż pod jej opieką to by wciąż żył.

Pro vita
Konstytucji 3 maja
Międzyrzecz

Byłam u doktora ,pierwszy raz i wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie,żaden dotychczasowy lekarz nie przeprowadził tak dokładnego wywiadu i badania jak doktor Jarmoliński ,nie zostawia pacjentów samych sobie ,polecam

Opinia dodana przez: Dorota

Opinia dodana przez: Lidia

tel.kom.501362995
Pocztowa 28
71-118 Szczecin

Wspaniały , wyjątkowy lekarz, wybitny specjalista, wszechstronny. Ma wyjątkowe podejście do pacjenta, poświęca mu dużo czasu i uwagi. Jestem mu ogromnie wdzięczna za pomoc i troskę.

Opinia dodana przez: Iwona M.