Filtruj terminy

Nefrolog W Okolicach Grabów Nad Prosną

Przychodnia.
Majkowska 13a
62-800 Kalisz

Bardzo miły lekarz dla pacjentów z NFZ. Wzorowa kultura, człowiek nawet nie boi sie swojej choroby.
Opinia dodana przez: szczurek838

Sieradz

Pani dr Anna Rakus jest świetnym, kompetentnym i energicznym lekarzem. Takim prawdziwym lekarzem z powołania.
W ostatnim czasie to rzadkość.
Dba o pacjentów w szeroko rozumianym zakresie.
Przy tym wszystkim jest miła i serdeczna.
Dzięki Pani Doktor nabrałam wiary w lekarzy.
W imieniu taty, Jana Rakoczego, bardzo dziękuję Pani dr Annie Rakus oraz całemu Zespołowi Nefrologii w Sieradzu.
Danuta Łotocka

Dworcowa 10
62-800 Kalisz

Takich lekarzy nam brakuje w służbie zdrowia, nie było by kolejek, drożyzny i było by mniej chorych - żyje od 14 lat dzięki tej Pani
Opinia dodana przez: jurek
Liczy się człowiek a nie kasa??????? Moja historia kontaktów z Kroczakiem jest krótka. Pierwsza wizyta w jego gabinecie, przyjechałam z moim tatą, dla niego to też była pierwsza wizyta. Poczekalnia zrobiła w pierwszej chwili na mnie wrażenie. certyfikaty, dyplomy z wielu szkoleń. Przekrój świata, wszystkie kontynenty... Przyjrzyjcie się dobrze datom, same starocie. Mój drugi kontakt z Kroczakiem - tato w szpitalu. W tej samej chwili, gdy powiedział mi o przerzucie, ...

Urszula Sielicka

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

Cudowna lekarka, mnie i mojego brata moi rodzice leczyli u pani doktor, teraz ja powierzam w jej ręce moje dziecko. Fachowa, cały czas dokształcająca się, wspaniała pani doktor. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Janusz Rataj

Pediatra, Neonatolog

Podgórna 21 A
63-300 Pleszew

Po prostu brak słów na tego człowieka.jest dobry ale może prywatnie . Nie chce dać skierowania do innego szpitala ( tu chodzi o pieniądze pleszewskiego )a wie że nie daje rady i rodzić nic nie pomaga mu w tym kierunku (podziękowania w k......)Może i był dobrym lekarzem ale jest strasznie popsuty!!!Prywatnie może jest inaczej więc niech się zwolni ,po co się męczy .Nie mogłam słuchać jak na korytarzu wyzywa biedne ...

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kwiatowa 7