Nefrolog Sieradz

Sieradz

Pani dr Anna Rakus jest świetnym, kompetentnym i energicznym lekarzem. Takim prawdziwym lekarzem z powołania.
W ostatnim czasie to rzadkość.
Dba o pacjentów w szeroko rozumianym zakresie.
Przy tym wszystkim jest miła i serdeczna.
Dzięki Pani Doktor nabrałam wiary w lekarzy.
W imieniu taty, Jana Rakoczego, bardzo dziękuję Pani dr Annie Rakus oraz całemu Zespołowi Nefrologii w Sieradzu.
Danuta Łotocka

W ostatnim czasie to rzadkość.
Dba o pacjentów w szeroko rozumianym zakresie.
Przy tym wszystkim jest miła i serdeczna.
Dzięki Pani Doktor nabrałam wiary w lekarzy.
Danuta Łotocka

Liczy się człowiek a nie kasa??????? Moja historia kontaktów z Kroczakiem jest krótka. Pierwsza wizyta w jego gabinecie, przyjechałam z moim tatą, dla niego to też była pierwsza wizyta. Poczekalnia zrobiła w pierwszej chwili na mnie wrażenie. certyfikaty, dyplomy z wielu szkoleń. Przekrój świata, wszystkie kontynenty... Przyjrzyjcie się dobrze datom, same starocie. Mój drugi kontakt z Kroczakiem - tato w szpitalu. W tej samej chwili, gdy powiedział mi o przerzucie, wziął ode mnie kasę. Tato zmarł 44 dni później. Ja miałam nadzieję do końca, ale Kroczak musiał doskonale zdawać sobie sprawę ze stanu zdrowia taty. Trzeba być ostatnim draniem bez jakichkolwiek uczuć, żeby mieć czelność brać łapówkę w takiej sytuacji. O ile wcześniej tato nie miał zastrzeżeń do opieki lekarskiej, tak potem wszystko się zmieniło. Pewnie za mało dałam, ale to nieistotne. NIGDY mu nie wybaczę, że wziął kasę zdając sobie sprawę z beznadziejności sytuacji. Zwykły łapówkarz. Dałam te pieniądze, mogę to powiedzieć przed każdym sądem. Ale głównie chcę przestrzec ludzi przed brakiem jakichkolwiek ludzkich uczuć ze strony tego.... nie wiem jak go nazwać, bo z pewnością nie mogę powiedzieć"lekarza".

Nefrolodzy w mieście Sieradz