Nefrolog Sosnowiec

Nefrolog, Internista

przychodnia kolejowa
sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Bardzo miły i konkretny Pan doktor. Jasno, rzeczowo,precyzyjnie przedstawił diagnozę i możliwe metody leczenia. Zrobił na mnie ogromne wrażenie swoją wiedzą medyczną

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Ordynator Odzialu Nefrologi szpitala wojewodzkiego im.Swietej Barbary w Sosnowcu.Wybitny lekarz i dusza czlowiek.

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

kompetentny i uprzejmy, zna się na rzeczy, ale, jak od wszystkich specjalistów wymagałoby się troszkę więcęj uwagi, jednak w porównaniu z innymi, zdecydowanie polecam i mam zaufanie

Wysoka 7
41-200 Sosnowiec

Przemiły człowiek, dobry fachowiec,bardzo solidne podejście do pacjenta - rzetelny, cierpliwy i co najważniejsze bardzo ludzki-bez tych wszystkich doktorskich fochów. Równie przyjemny i kompetentny wtedy kiedy nie trzeba płacić za wizytę.

Nefrolodzy w mieście Sosnowiec