Filtruj terminy

Góra Nefrolog

Szpital Jelenia Góra

58-500 Jelenia Góra

Pani doktor konkretna,rzutka,postawiła trafną diagnozę po 1 wizycie . Lekarz godny polecenia wiem co piszę bo już u wielu lekarzy byłam i nie jedno z moją mamą przeszłam ,ale panią doktor szczerze polecam każdemu kto wymaga takiej pomocy czy porady

Opinia dodana przez: jolanta

lekarz Ewa Szafrańska

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Jest przemiłą panią doktor godną polecenia, ma cudowne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy mamie na czym choroba polega, wspiera, dodaje otuchy,bada dziecko również bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania naprawdę wyczerpująco,życzyć swoim dzieciom tylko takich lekarzy na swojej drodze.

Opinia dodana przez: Karolina

Jelenia Góra