Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Neonatolog Częstochowa

- 6

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 11

Średnia ocen: 5,0/5
Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce. Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: KASIA
Średnia ocen: 4,7/5
Najlepszy lekarz pod słońcem!!! Pani doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia z powołaniem, wszystko wytłumaczy, interesuje się dzieciątkiem doradza zawsze można na nią liczyć. Posiada ogromną wiedzę dla mnie 100% zaufania.
Opinia dodana przez: Joanna
Średnia ocen: 4,6/5
Najlepszy lekarz jakiego znam! Pani Doktor uratowała mi życie, gdy miałam około 2 lat. Dziś jestem o ponad 20 lat starsza i jestem wdzięczna za to, ze trafiłam pod opiekę Pani Doktor. Zawsze nie mogłam doczekać się wizyty, gdzie u innych specjalistów kończyło się to płaczem. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie leczyć moje dzieci.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,4/5
stanowczo odradzam tego człowieka! też myślałam, że on jest super, do czasu, aż moje dziecko poważnie zachorowało.... wtedy codziennie, przez cały tydzień byłam u niego, do tego dzwoniłam co chwilę, że u synka nie ma poprawy... ufałam, że będzie ok.... ale jego stan nie dawał mi spokoju i późnym wieczorem stwierdziłam, że muszę jechać znów do dr. na 7-ej wizycie pan dr stwierdził, że nie wie co synkowi dolega...(ale za ...
Opinia dodana przez: ja rozgoryczona
Średnia ocen: 4,4/5
Witam! Polecam gorącą! Miałam przyjemność spotkać się z Panią doktor dwa razy w życiu i były to momenty za które jej jestem wdzięczna i zawsze będę. W 2010 w czerwcu dzięki jej szybkiej i trafnej diagnozie uratowała nerki i życie mojej 6 letniej córki. Drugim razem, dwa miesiące pózniej była pediatrą przy porodzie moich blizniąt i znowu dzięki jej szybkiemu działaniu syn nie jest dziś niedotleniony, ma 3,5 roku i ...
Opinia dodana przez: Dorota
Średnia ocen: 1,9/5
Pani doktor tragedia,podejścia zero i stwierdziła że dziecko ma zeza co w ogóle nie ma miejsca i wpisała to w książeczkę, dodatkowo wpisała że odżywianie średnie bo jest szczupła. Ogólnie jeszcze dużo innych rzeczy bym napisała o niej ale brak słów. Pracuje w Przychodni na Nadrzecznej więc unikajcie jak coś.
Opinia dodana przez: Anonim


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat