Filtruj terminy

Neonatolog Częstochowa

lekarz Marek Jaszczak

gen. Sowińskiego 19
42-200 Częstochowa

stanowczo odradzam tego człowieka! też myślałam, że on jest super, do czasu, aż moje dziecko poważnie zachorowało.... wtedy codziennie, przez cały tydzień byłam u niego, do tego dzwoniłam co chwilę, że u synka nie ma poprawy... ufałam, że będzie ok.... ale jego stan nie dawał mi spokoju i późnym wieczorem stwierdziłam, że muszę jechać znów do dr. na 7-ej wizycie pan dr stwierdził, że nie wie co synkowi dolega...(ale za ...
Opinia dodana przez: ja rozgoryczona

dr n. med. Irena Ogrodniczak

Neonatolog, Pediatra

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna "Duo-Med"
Nałkowskiej 11
42-200 Częstochowa

Brak możliwości kontaktowu z lekarzem, gdy dziecko jest chore zazwyczaj jej nie ma. Umawianie sie na szczepienie trwa juz dwa miesiące bo lekarka nie ma czasu zbadać dziecka, przepisuje leki ktore są przeznaczone dla znacznie starszych dzieci a nie dla niemowląt. Każda wizyta kończyła sie płaczem przez jej niedelikatnosc. (Praca za kare) . Ja nie polecam.

lekarz Ewa Grzybowska

42-200 Częstochowa

Najlepszy lekarz pod słońcem!!! Pani doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia z powołaniem, wszystko wytłumaczy, interesuje się dzieciątkiem doradza zawsze można na nią liczyć. Posiada ogromną wiedzę dla mnie 100% zaufania.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce.
Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora.
Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: KASIA

lekarz Elżbieta Glińska-Kidawa

Częstochowa

Niestety nie polecam zero empatii pani doktor najlepiej tylko by kierowała do szpitala nie można doprosić się o jakiekolwiek skierowanie na badania tak jakby łaskę robiła nie uprzejma wszystkich traktuje przedmiotowo najlepiej wychodzi jej kierowania dziecka do szpitala ciekawe dlaczego czy brak może wiedzy
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Olga Łowicka-Strójwąs

Karłowicza 12/14
42-200 Częstochowa

Witam! Polecam gorącą! Miałam przyjemność spotkać się z Panią doktor dwa razy w życiu i były to momenty za które jej jestem wdzięczna i zawsze będę. W 2010 w czerwcu dzięki jej szybkiej i trafnej diagnozie uratowała nerki i życie mojej 6 letniej córki. Drugim razem, dwa miesiące pózniej była pediatrą przy porodzie moich blizniąt i znowu dzięki jej szybkiemu działaniu syn nie jest dziś niedotleniony, ma 3,5 roku i ...
Opinia dodana przez: Dorota

Neonatolodzy w Częstochowie